Опис курсу

В даний час все більше і більше людей займається вивченням китайської мови. Знання китайської мови робить Вас сучасним і цікавим людиною, позитивно впливає на розвиток логічного мислення, аналітичних здібностей і слуху, дисциплінує і допомагає ще краще зрозуміти свою рідну мову. Крім того, вивчення китайської мови дає Вам багато можливостей для розвитку бізнесу, стрімкий економічний розвиток Китаю призвело до того, що знання китайської мови стає дуже перспективним, дозволяє легко і безпосередньо спілкуватися з китайськими виробниками. А вивчення такої цікавої і незвичайної культури, як китайська, навчить Вас шанобливо ставиться не тільки до інших культур, а й берегти і любити свою.

Курси китайської мови ведуться за навчальним посібником «Сучасна китайська мова для початківців», автор: Dangdai Zhongwen. Навчальна програма передбачає комплексне вивчення мови: розвиток навичок усного та писемного мовлення, сприйняття на слух, навчання иероглифике.

Терплячому і цілеспрямованому учневі осягнути ази китайської мови не складе труднощів. Головне - це інтерес і бажання.

Форма занять: 2 рази на тиждень по 90 хв.

Вартість: 1400 грн.

Група: до 8 осіб І

ндивідуально: 370 грн. / 90 хв.

Обсяг курсу: 9 місяців

mirbezgranits.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок