Опис курсу

Цей курс призначений для практикуючих психологів, психотерапевтів, логопедів, дефектологів, педагогів, неврологів та ін. з метою поглиблення спеціалізованих знань в області психіатрії - розуміння виникнення, розвитку і лікування психопатологічних порушень. Мета курсу : придбання основ знань по психіатрії, уміння їх застосовувати при рішенні завдань в практичній психологічній, педагогічній, логопедичній діяльності.

Програма 5-ти модулів :

  • 1-Й МОДУЛЬ "Загальна психопатологія"

Предмет і основні завдання психіатрії. Діагностика в психіатрії. Симптом, синдром, нозологія. Класифікація синдромів. Розлади відчуттів і сприйняття. Клінічні прояви Розладу емоцій. Розлади рухової сфери. Основні синдроми. Розлади свідомості, мислення. Основні синдроми. Розлади пам'яті, уваги.

  • 2-Й МОДУЛЬ "Розладу психіки"

Шизофренія, форми, типи течії, клінічна картина. Шизофренія. Диференціальна діагностика. Гострі і транзиторні психічні розлади. Клініка, діагностика. Шизоафективне і шизотипическое розлад. Клініка, діагностика. Біполярний афективний розлад, фази, клініка, діагностика. Рекурентний депресивний розлад. Особливості течії. Критерії діагностики. Психічні розлади внаслідок органічної поразки ЦНС (травматичного, судинного, інфекційного, інтоксикації і т. д.). Клініка. Діагностичні критерії. Епілепсія. Класифікація. Особливості течії. Клінічні прояви. Зміни особи внаслідок епілепсії і органічного ураження головного мозку.

  • 3-Й МОДУЛЬ "Невротичні, пов'язані із стресом і соматоформные розлади"

Фобические тривожні розлади (агорафобія, соціальні фобії, специфічні фобії). Панічний розлад. Генералізований тривожний розлад. Гостра реакци

  • 4-Й МОДУЛЬ "Психічні розлади"

Розладу особи. Психопатії. Акцентуація. Психосексуальні розлади. Клініка. Діагностика. Аутоагрессивное поведінка при психічних розладах. Синдром вигорання.Діагностичні критерії корекція і шляхи профілактики Диференціальна діагностика розладів особи і психопатоподібної поведінки. Невротичні і неврозоподібні розлади при органічних і психотичних розладах.

  • 5-Й МОДУЛЬ "Дитяча психіатрія"

Закон України "Про психіатричну допомогу", дитячий аспект. Класифікація психіатричних розладів (МКБ- 10) Розладу розвитку дітей. Розумова відсталість. Порушення мови. СДВГ.Рівень компетенції психолога. Дитячо-батьківські стосунки. Батьківський стрес. Особові тенденції у батьків дітей з особливими потребами. Стиль виховання у формуванні особи дитини. Клінічні приклади. Розбір. Інтерактивна вправа. Діагностика. Методики роботи психолога з дітьми з розладами розвитку. Що відхиляються, девіантна поведінка дітей. Розлади поведінки дітей : Види і шляхи корекції Гіперактивність з дефіцитом уваги. Аутичный спектр як прояв особливої поведінки дітей Терапевтичні моделі і методи діагностики в роботі психолога з дітьми з поведінкою, що відхиляється, девіантним. Розлад емоційно-вольової сфери дитячого віку Тревожно-фобические розладу і соціальне функціонування дітей різного віку. Тривожно-депресивні розлади у дітей і підлітків. Особливості прояву. Невротичні стани. Тикозы. "Соціальна небезпечна" поведінка підлітків (анорексія, булімія суїциїдальні спроби). Депресії підлітків.Клінічний розбір Ефективність роботи мультидисциплінарної команди в роботі з дітьми з особливостями в розвитку (психіатр, невролог, психолог, дефектолог, логопед, педагог, тьютер і інші фахівці).

Курс навчання складається з 5 модулів по три повчальні дні в місті Дніпро.

Можна придбавати окремі модулі, але сертифікацію отримують лише ті, хто навчатимуться на усіх 5 модулях.

Інші ж отримають документ про прослуховування курсу.

Документ при закінченні:

Свідоцтво про підвищення кваліфікації в області психології за програмою "Психіатрична пропедевтика"


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок