Опис курсу

Постава - це та поза, яку людина мимоволі приймає стоячи, сидячи або під час ходіння. Вона формується роками, починаючи з того моменту, як малюк починає вчитися сидіти, і з часом стає звичною.

На жаль, ситуації, які не сприяють формуванню правильної постави з'являються з самого народження дитини. Щойно малюк народився, а його вже норовлять укласти на подушку або носять постійно в слінгу. Малюк ледь тримає голову, а його вже намагаються посадити. Карапуз ледве-ледве навчився повзати, а його вже змушують стояти і ходити. А у скількох малюків немає власного столу і стільця, відповідних до віку? А скільком дітям доводиться ходити у взутті, що дісталося у спадок від старших братів і сестер, зі стоптаними підборами і виношеними устилками? А чи пам'ятаємо ми, в якій позі наші діти сидять за обіднім столом або виконують домашні завдання? А уроки роблять на ліжку, примудряючись там і писати, і читати. А чи можемо ми відповісти, скільки часу без перерви наша дитина сидить за комп'ютером або в телефоні по дорозі кудись?

Наслідки неправильної постави виражаються в:

  • зниженні розумової здібності, швидкості реакцій;
  • швидкому стомленні, депресіі, сонливості, неуважності;
  • зниженні імунітету;
  • виникненні м'язового, зубного і головного болю;
  • обмеження рухомості певних частин тіла;
  • окостенінні зв'язок, невралгії;
  • нестачі в організмі кисню через порушення кровообігу;
  • хворобах внутрішніх органів;
  • порушенні травлення.


Нежить, кашель, безсоння, високий тиск, мігрені, ускладнене дихання, хвороби щитовидної залози, серцеві захворювання, болі в руках і суглобах, плоскостопість - це далеко не весь список нездужань і хвороб, які можуть бути наслідком порушення природної лінії кісток скелета в різних відділах хребта.

Проблему завжди легше попередити, ніж вирішувати! Формування правильної постави з дитинства допомагає уникнути не тільки небажаних наслідків на фізичному, а й психоемоційному рівні. Правильна постава народжує стан впевненості і спокою, дозволяє довше вести активний спосіб життя.

Тому в центрі діє програма "Від здоров'я до успіху" для дітей від 6 до 15 років. В програму входять методики, які гармонізують нервову систему, відіграють важливу роль у формуванні здорових звичок, правильної ходи і постави у дітей.

Окрім методик, спрямованих на корекцію постави, в програму входять нетрадиційні техніки малювання. Заняття проходять в ігровій формі, що мотивує дітей до навчання, правильної взаємодії та успішної адаптації в соціумі.

http://center7ya.dp.ua/servicies/diagnostika-i-korrekciya-osanki-u-detey

Вартість заняття - 120 гривень, в абонементі - 80 гривень. У центрі можлива індивідуальна діагностика постави у дітей.

Власникам клубних карт Центру "7Я" знижки на 5%, 10% і 20%.

Час проведення: відкрито осінній набір в групи на 2018-2019 навчальний рік.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Європейська школа дизайну
Європейська школа дизайну
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок