Опис курсу

Зародження нового життя в організмі жінки - це, перш за все, переродження її самої.

Організм майбутньої мами починає працювати в особливому режимі, тому що всі органи і системи повинні дуже швидко перебудуватися, щоб забезпечити правильний розвиток нового життя і здорові пологи, а також подбати про потреби вигодовування малюка після народження.

Саме тому жінці необхідно приділяти особливу увагу правильному наповненню свого організму як на фізичному (здорове харчування, сон, правильне положення хребта і розподіл центру ваги тіла), так і на психоемоційному рівні - берегти нервову систему і більше перебувати в стані спокійної радості.

Оскільки навколишні умови далеко не завжди сприяють підтримці збалансованого стану, ми змушені самі собі в цьому допомагати. Розуміючи, наскільки здоровий фізичний стан залежить від психоемоційного, ми подбали про те, щоб всі жінки, які відвідують оздоровчі заняття в центрі «7Я», мали можливість зберігати цей крихкий баланс, особливо ті, в кому зароджується нове життя.

Ми пропонуємо оздоровчі сеанси з використанням крапельного і фонтанного видів уваги, які зміцнюють імунітет, гармонізують роботу всіх систем організму, відновлюють енергетичний баланс основних меридіанів, що так необхідний для росту організму малюка і для здоров'я мами.

http://center7ya.dp.ua/servicies/ozdorovitelnye-zanyatiya-dlya-budushchih-mam

Власникам клубних карт Центру "7Я" знижки на 5%, 10% і 20%.

Час проведення: Курс занять проходить в індивідуальному форматі або в групі і складається з практичної та теоретичної частин.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок