Опис курсу

Дистанційні курси кружевоплетения - це курси, на які вам не потрібно приїжджати на заняття до заданого часу. З відеокурсом можна займатися, коли і де вам зручно!

  • Процес проходження кожного уроку:
  • Перегляд відео.
  • Виконання роботи самостійно.
  • Питання і коментарі по уроку до викладача.
  • Відповіді і коментарі викладача до ваших робіт.

Обсяг курсу:

  • Кожен зможе вибрати який обсяг інформації йому необхідний для плетіння. Пропонується 2 версії відеокурс "проста" і "розширена".
  • Проста версія - це все основні базові елементи в одному, максимум у двох варіантах плетіння. Кількість відеоуроків 15.Вартість курсу 1150 грн
  • Розширена версія - це плетіння основних базових елементів в декількох варіантах. Кількість відеоуроків 21. Вартість курсу 1450 грн.

Як навчатися дистанційно по відеокурс?

Для заняття по відеокурс необхідна наявність основних інструментів і матеріалів для кружевоплетения і сам відеокурс.

Опис необхідних інструментів є на сайті lacemaker.com.ua в розділі Товари.

Якщо у вас немає основного набору для навчання ви можете замовити на сайті lacemaker.com.ua в розділі Товари / Набір для курсу навчання / Замовити. Ваше замовлення надходить до нас на пошту, ми зв'язуємося з вами для уточнення деталей, надсилайте реквізити для оплати. Після оплати формуємо ваше замовлення і відправляємо його вам через відділення Нової пошти.

Якщо всі інструменти у вас вже є, то залишається тільки придбати відеокурс.

Як отримати відеокурс?

  • Варіант 1. На електронну пошту lacemakerua@gmail.com ви Надсилайте лист із запитом на придбання відеокурс. Наприклад: "Я хотів (ла) би придбати курс плетіння європейського мережива, курс для початківців, версія проста / розширена".
  • Варіант 2. На номер телефону, вказаний в рекламі або на сайті, надсилайте SMS із запитом на придбання відеокурс. Вказуєте адресу своєї електронної пошти, і скільки разів курсу вибираєте. Наприклад: "Хотів (ла) би придбати відеокурс для початківців версія проста / розширена. Мій e-mail: ivanova@gmail.com".


Далі на вашу почту висилаються реквізити для оплати відекурса. За ним ви можете оплатити будь-яким зручними для вас способом: в терміналі Приватбанку або в відділенні Приватбанку, через Приват24.

Після зарахування грошей на рахунок на вашу електронну пошту приходить підтвердження про оплату. Висилаються шаблони (Сколково, малюнки) потрібні для кожного уроку курсу. Висилаються посилання всіх уроків відеокурс. Уроки тепер будуть доступні для вас завжди! Набір сколков і посилань висилається в залежності від версії обраного вами курсу, для простої або для Розширене.

Що ще включає в себе дистанційний курс навчання (видеокурс)?

Для результативного навчання потрібне спілкування з викладачем.
Зв`язок з викладачем (консультації, відповіді на Виниклі питання, фото вашої виконаної роботи для аналізу викладачем і т.д.) планується підтримувати через електронну пошту lacemakerua@gmail.com.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Happy in Study
Happy in Study
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок