Опис курсу

Об’єм курса: 12 занять

Час проведення: з 15:00 до 18:00

Заняття для дітей 9-12 років проводяться кожну суботу на протязі 3-х місяців. Початок наступного курса 15 вересня 2018р. Група до 10 чоловік.

Викладачі - успішні бізнесмени нашого міста, практикуючі психологи, фінансові консультанти.

  • Протягом курсу кожна дитина розробить свій особистий бізнес-проект, план його просування на ринок, проведе презентацію свого продукту і почне впровадження!
  • Діти дізнаються хто такий підприємець, чим він займається і які його відмінні риси! Напрацюємо навички, якими володіє успішний підприємець!
  • Розберемо що таке стартап, як почати свою справу, де взяти на нього гроші?

Нас чекають пізнавальні зустрічі з психологом, робота з переконаннями, стереотипами, страхами, емоціями! Зустрічі з цікавими людьми нашого міста, успішними підприємцями! Практичні бізнес-уроки і результатом спільної роботи! Уроки фінансової грамотності та відпрацювання отриманих знань на іграх "Грошовий потік".

Тренінги в ігровій формі з продажу, робота з запереченнями і презентації себе, своїх продуктів і послуг. Обов'язкове практичне заняття в "польових" умовах.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Кривому Розі, а також ВНЗ в Кривому Розі, коледжі та технікуми в Кривому Розі, репетитори в Кривому Розі, робота в Кривому Розі

Зворотній зв'язок