Опис курсу

Прохання всім пасажирам здати свої квитки та зайняти місця на борту чарівного Полярного RoboЕкспреса та приготуватися до 5-денної новорічної подорожі!

Розпочнеться подорож із дослідження можливостей використання роботів для досягнення північного полюсу. А для того, щоб дітям було більш зрозуміло, на чому ж вони подорожуватимуть та як це "щось" працює, вони самостійно сконструюють та запрограмують локомотив.

На першій зупинці ви ознайомитеся з методами прикрашання ялинок та механізмами, що їх обертають. Створите та запрограмуєте новорічну ялинку, а також спроектуєте іграшки за допомогою середовища Tinkercad, якими будете прикрашати новорічну красуню. Наступна зупинка буде ще більш важливою, адже якщо ви не допоможете Діду Морозу, то діти не отримають новорічні подарунки. Тож ви, як справжні герої, повинні будете створити для дідуся сани, а також написати програму для їх правильної і самостійної роботи. Третьою зупинкою стане притулок помічників Діда Мороза, які дуже хочуть допомогти розвезти подарунки, але не мають можливості це зробити, адже в них немає транспорту. Пасажири Полярного RoboЕкспресв не бачать в цьому проблеми і з легкістю сконструюють для них вертоліт. Правда ж?

Ну і у фіналі подорожі - час неймовірного фану - створення власного бійця для битви роботів, отримання подарунків і святковий полуденок.

Протягом мандрівки вас чекає:

  • Перегляд новорічного мультфільму з гарячим шоколадом і смаколиками;
  • Конструювання та програмування тематичних роботів;
  • Створення гри "Пригоди Діда Мороза";
  • 3D-моделювання ялинкових прикрас;
  • Прикрашання навчального класу;
  • Відвідування музею;
  • Цікаві квести.

Усе це разом забезпечить дітям яскраві та не забутні емоції, що дозволить запам’ятати новорічні канікули та зробити їх по справжньому особливими!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок