Опис курсу

Прохання всім пасажирам зайняти свої місця на борту RoboUA та приготуватися до 5-денної просторово-часової навколосвітньої експедиції!

Розпочинаємо наш маршрут з мандрівки в часі до найвидатніших першовідкривачів, які відкрили цілі континенти: Колумба, Васко да Гами, Кука та Магелана. Далі поринемо у часи, коли не було розділених континентів та навіть більше – не було людей. Проводимо день вивчаючи динозаврів за допомогою Scratch, Mindstorms EV3, Tinkercad та ще безліччю способів. Після чого повертаємося в наш час та вирушаємо досліджувати Америку зі всією її флорою, фауною та рукотворними дивами. Наступним пунктом нашої мандрівки стають найхолодніший та найтепліший континенти – Антарктида та Африка. О, так весь наш день пройде в ритмі гарячих тропіків з освіжаючими антарктичними нотками.

Також, у ході нашої кругосвітньої мандрівки, на нас чекатиме одна несподіванка. Біля берегів Америки наш корабель потрапить у бермудський трикутник, в наслідок чого дослідники зіб’ються з маршруту і потраплять на загадковий туманний острів, що населяють різні химерні створіння. Як думаєте, чи збіг, що саме у цей день Хелловін?

Протягом мандрівки цим островом нас чекає:

  • Маскування від мешканців острову за допомогою аквагриму;
  • Прикрашання навчального класу у дусі Хелловіну;
  • Конструювання та програмування робота кажана;
  • 3D-моделювання фантастичної тварини;
  • Створення гри «Полювання на привидів»;
  • Та цікаві квести.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок