Опис курсу

http://linguacon.ck.ua/

5-11 клас - це період формальних операцій, коли підліток застосовує логічне мислення під час будь-яких обставин, навіть коли слід мислити абстрактно. Розвивається уміння аналізувати та аргументувати. Учні вже можуть будувати гіпотези стосовно маловідомих предметів і явищ. З 5 класу мета вивчення іноземних мов змінюється. Хтось хоче оволодіти мовою заради спілкування з носіями мови, хтось бажає здати іспит для подальшого навчання за кордоном, хтось - поліпшити оцінки в школі, а хтось просто для розуміння завдань в англомовних комп'ютерних іграх і програмах.

Усі особливості цього вікового періоду враховуються нами під час створення навчального матеріалу. Заняття орієнтованні на удосконалення усного мовлення, максимально занурюючи учня в мовне середовище. Інформація подається у структурованому вигляді та демонструється за допомогою презентацій, розроблених у Power Point. Також використовуються спеціальні аудіо- і відеоматеріали.

Заняття проходять 2 рази на тиждень. Тривалість 1 заняття - 1,5 години. Перше заняття - безкоштовно! Усі навчальні матеріали - безкоштовно!

Високий результат гарантований у разі систематичного відвідування занять. Діє система знижок.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Черкасах, а також ВНЗ в Черкасах, коледжі та технікуми в Черкасах, репетитори в Черкасах, робота в Черкасах

Зворотній зв'язок