Опис курсу

Об’єм курса: УПРАВЛІННЯ СВІДОМІСТЮ
Курс УпС ( Управління Свідомістю ) є одним з найбільш важливих, особливо в даний час, практичних помічників особистості на шляху досягнення максимально можливої внутрішньої стійкості й виховання особистісних методик управління індивідуальністю, а також формування своєї реальності.

https://centruma.com.ua/upravlenie-soznaniem/

Курс розрахований на учнів, які прагнуть як можна вище пізнати різноманіття взаємодій тонких енергій людини в загальній системі формування Всесвіту при побудові фізичної щільності і способів впливів і корекції.

Даний курс є початком освоєння Вищих Духовних практик і представлений Наталією Володимирівною для учнів не нижче другого рівня навчання.

Важливо!

Курс УпС ( Управління Свідомістю ) є одним із серії оригінальних методик навчання Наталії Володимирівни Батьківщиною і побудований на основі СВІДОМОГО управління своїм психоемоційним станом і не має нічого спільного з системами НЛП ( Нейролінгвістичного програмування ) , програмами Особистісного Зростання і т. п. методиками, побудованими на загальній основі несвідомого зовнішнього програмування підсвідомості людини!

Час проведення:

Заняття проходять у групах від 10 до 20 осіб, тривалістю : 3 дні по 3 години

Ви маєте унікальну можливість отримати особисту консультацію
Психолога, парапсихолога, біоенерготерапевта,сучасного теолога, Члена-кореспондента Академії Технологічних Наук України, керівника Центру Розвитку Особистості в складі Академії Технологических Наук Ураїни Родіної Наталії Володимирівни.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
My Choice, центр іноземних мов
My Choice, центр іноземних мов
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок