Опис курсу

Об’єм курса: НАРОДЖЕННЯ І ВИХОВАННЯ
Дана програма, розроблена Наталією Володимирівною, є концентрацією найважливіших знань і спеціальних практик, спрямованих на підготовку молодих батьків до народження дитини і подальше його правильне виховання для досягнення гармонійного розвитку на фізичному і психоемоційному стані.

https://centruma.com.ua/rozhdenie-i-vospitanie-2018-08-18/

В дану програму включені:

  • визначення та усунення факторів, що перешкоджають початку вагітності
  • важливі складові в процесі вагітності
  • підготовка до успішних пологів
  • психологія дитини
  • виховання батьків
  • визначення балансу любові і строгості
  • попередження розвитку психозів у дітей
  • формування характеру і поваги до батьків
  • харчування і фізичний розвиток
  • і багато, багато іншого в цій великій темі народження і виховання нового життя!

Курс призначений в першу чергу для сімей, які готуються до народження дитини, молодих мам і батьків, а також бабусь і дідусів, яким належить прийняти частину турбот по догляду і вихованню дітей нового покоління, їх інтелектуальну сумісність і формування взаємної довіри та здорового способу життя.

Як і всі програми Наталії Володимирівни, курс розрахований на максимальний ефективний результат індивідуально для кожного слухача. Протягом п'яти днів слухачі будуть отримувати спеціальні знання про необхідних умов для народження здорової дитини, секрети сімейної гармонії, важливі аспекти психології сучасних дітей, контроль їх фізичного та інтелектуального зростання, необхідні навички в розумінні і вирішенні сімейних конфліктів, способи визначення впливу негативних факторів на процес формування свідомості і взаємодія дитини з електронними гаджетами. Великий обсяг практичної роботи в унікальних енергетичних практиках на основі сакральних механізмів, а також індивідуальні рекомендації та допомога Наталії Володимирівни.

Всі програми побудовані на основі високої моралі, духовності, сучасних наукових досягнень, а також давніх таємних знань і не несуть в собі ніяких елементів несвідомого програмування (таких як НЛП, гіпноз, релігійне навіювання тощо). Методика досягнення ефективного результату у Наталії Володимирівни побудована на УСВІДОМЛЕНОМУ прийнятті інформації і ЛОГІКИ з її обробці для отримання і побудови точних особистісних переконань і максимальної віри в дієвість даних механізмів!

У процесі занять Наталія Володимирівна допомагає індивідуально кожному до кінця розібратися у всіх аспектах програми і швидко навести порядок в найбільш критичних ситуаціях, хвилюючих слухача курсу, а також особисто коригує і наповнює своєю енергією кожного учня!

Час проведення:

Заняття проходять у групах від 10 до 20 осіб, тривалістю : 5 днів по 3 години

Ви маєте унікальну можливість отримати особисту консультацію
Психолога, парапсихолога, біоенерготерапевта,сучасного теолога, Члена-кореспондента Академії Технологічних Наук України, керівника Центру Розвитку Особистості в складі Академії Технологических Наук Ураїни Родіної Наталії Володимирівни.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку
Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок