Опис курсу

Об’єм курса: КВАНТОВИЙ ПЕРЕХІД
На цьому курсі даються знання вищого рівня про ті зміни, які відбуваються на планеті у зв'язку з підготовкою до Квантовому переходу, і про те, що чекає нас в майбутньому.

https://centruma.com.ua/kvantovyj-perehod/

Наталія Володимирівна розкриває людям знання з вищих джерел про це непросте, але дуже важливому періоді для всієї планети і кожної людини окремо: про зміни на планеті, в людях і в наших сім'ях, що відбуваються зараз і тих, що будуть відбуватися в недалекому майбутньому; чим вони викликані і як проявляються; що несуть людям нові енергії і як використовувати їх собі на благо, як підготуватися до впливу Квантового переходу в сьогоденні, як допомогти собі і своїм близьким підготуватися до переходу і перебудуватися для завдань нового планетарного періоду.

Практики цього курсу налаштовують учнів на нові високочастотні вібрації, які переводять людину на новий етап розвитку, відкривають нові можливості. Вони готують кожного учня до успішного і гармонійного проходження складного періоду Квантового переходу і в той же час вирости в своєму розвитку. Сакральні практики цього курсу допомагають отримати допомогу Вищих сил і піднятися на новий рівень духовного вдосконалення.

Час проведення:

Заняття проходять у групах від 10 до 20 осіб, тривалістю : 2 дні по 3 години

Ви маєте унікальну можливість отримати особисту консультацію
Психолога, парапсихолога, біоенерготерапевта,сучасного теолога, Члена-кореспондента Академії Технологічних Наук України, керівника Центру Розвитку Особистості в складі Академії Технологических Наук Ураїни Родіної Наталії Володимирівни.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Beetroot Academy Odessa
Beetroot Academy Odessa
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок