Опис курсу

Найбільш підходящим часом для першого знайомства з іноземними мовами є період з 3-4 до 7 років (так званий період першого дитинства відповідно до вікової періодизації ЮНЕСКО). В даний період активно розвиваються мова і фонематичний слух, інтенсивно набирається словниковий запас і засвоюється морфологічна система мови, якою розмовляють оточуючі. Саме в дошкільному віці можна розвинути і зберегти гнучкість мовного апарату для формування і вдосконалення мовної здатності людини протягом всього його життя.

Іноземна мова для маленьких дітей - це більше цікава гра, під час якої вони вчаться розуміти і говорити іноземною мовою. Даний курс - це захоплююча подорож у світ казкових персонажів, з якими діти зустрічаються і спілкуються на заняттях.

Заняття будуються в ігровій формі з використанням методу усного випередження, тобто на заняттях в більшій мірі розвиваються навички усного мовлення та сприйняття мови на слух. Основний принцип побудови занять: постійна зміна діяльності, щоб дітям було весело і цікаво. На уроках ми використовуємо дитячі навчальні посібники, аудіо- та відеозаписи з пісеньками і мультфільмами, тематичні картки, вироби та ігри. Діти грають, співають, малюють, пізнаючи іноземні мови через художнє і емоційне сприйняття.

Форма занять: 1 раз в тиждень - 60 хв.

(Ранкова група у вихідні дні).

Вартість: 600 грн. (4 заняття в місяць)

Вік: 3 - 5 років

Посилання для запису:: https://goo.gl/forms/mSjsI2jvDrOjw8V12

mirbezgranits.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок