Опис курсу

Команда Prometheus зробила переклад популярного курсу професорки Барбари Оклі та професора Терренса Сейновського «Навчаймось вчитись», і відтепер він доступний на освітній платформі безкоштовно. Щоб стати слухачем, необхідно лише мати вільний час і доступ до інтернету.

По всьому світові мовою оригіналу курс прослухало понад 2 мільйони слухачів, і його аудиторія дуже різноманітна. Адже професорка Барбара Оклі переконує, що кожен із нас має внутрішній потенціал, щоб засвоїти будь-які знання. Головне — навчитися вчитися й запустити свій мозок наповну.

Курс триватиме чотири тижні. Він складається із чотирьох тематичних частин: про навчання та режими мислення, групування інформації, прокрастинацію та пам’ять, ренесанс навчання та методи відкриття потенціалу. Автори запропонують різноманітні лайфхаки та інструменти, які допоможуть швидко й ефективно запам’ятовувати інформацію, засвоювати будь-які навички.

Після успішного проходження всіх чотирьох модулів курсу «Навчаймось вчитись» ви отримаєте сертифікат, а головне — зможете зробити своє навчання простим і захопливим.

Курс перекладено спільно з Українським інститутом майбутнього і Центром Інноваційної Освіти «Про.Світ».

Реєстрація за посиланням: https://u.to/68NBFA.

Немає часу читати? 2 хвилини, і ви почуєте усю інформацію про курс від його авторів: https://youtu.be/ckqzaLmUCxY.

Українською текст читали: Анатолій Зіновенко, Ірина Побідаш.

Переклад здійснили: Радміла Сегол, Тетяна Рибитва, Ксенія Козачук.

Оригінальна версія курсу: Барбара Оклі, Терренс Сейновський.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок