Опис курсу

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих косметологів пройти навчальні курси для косметологів. Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють актуальними методиками та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці.

БАЗОВИЙ КУРС «ОСНОВИ КОСМЕТОЛОГІЇ». КОСМЕТОЛОГ-ЕСТЕТИСТ

У нашому навчальному центрі Ви можете відвідати базовий курс «Основи косметології», що дозволить Вам отримати інформацію про сучасні технології та їх застосування та організувати власний косметологічний бізнес із можливістю працювати у зручний для Вас час і стати обличчям власного бренду. Окрім того, Ви можете стартувати з індивідуальним бонусом на професійну косметику, оскільки компанія «Medeya Group» являється ексклюзивним дистриб’ютором ТМ Anubis Barcelona.

Ви отримуєте 70% практики та 30% теорії. У рамках курсу Вас навчать професійному догляду за обличчям і тілом, включаючи всі різновиди епіляції, різноманітні масажні техніки та навички роботи зі спеціальним обладнанням, що дає право, одразу по завершенні навчання, впевнено працювати в усіх напрямках естетичної косметології.

Правильно діагностована проблема – це гарантія успіху в роботі косметолога. Саме на цьому акцентують увагу викладачі нашого центру, аби Ви могли вчасно надати необхідну допомогу будь-якому клієнту.

Курси для косметологів у навчально-косметологічному центрі «Medeya Group»

Ми орієнтовані на те, щоб у сфері косметології ставало більше успішних професіоналів, які вміють зберігати та підтримувати красу – в бідь-якому віці. Ми зацікавлені у Вас, так само, як і Ви в нас, тому в нашому навчальному центрі створено максимально комфортні умови для навчання:

  • зручне розташування;
  • навчання у вихідні дні;
  • можливість здійснювати оплату за навчання в розстрочку;
  • знижка на покупку професійної іспанської косметики ТМ Anubis Barcelona;
  • додатковий семінар «Успішне резюме» та «Психологія клієнта».

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Ви відвідуєте курси для косметологів із практикою з першого заняття: з Вами працюють більше 10-ти викладачів і практикуючих спеціалістів, які мають вищу медичну освіту та орієнтовані на Ваш результат. По завершенні курсу наш навчальний центр надає професійну підтримку та можливість підвищення кваліфікації з усіх напрямків (масажні методики, пілінги, ін’єкційні методи тощо). Курси для косметологів представляють собою фактично індивідуальне навчання, оскільки ми проводимо заняття та майстер-класи у невеликих групах з 4-6-ти осіб і надаємо витратні матеріали та косметику з практичним відпрацюванням усіх набутих знань і навичок на моделях.

Навчальний курс «ОСНОВИ КОСМЕТОЛОГІЇ»: програма розрахована на 144 академічні години.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Територія знань, навчальний центр
Територія знань, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок