Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Об’єм курса: 6 місяців навчання, 24 заняття.

Час проведення: по бажанню

Головна мета підготовчого курсу «Музичні пригоди» – навчити дітей розуміти і любити музику. За нашою методикою перше знайомство з музикою відбувається у малюків за допомогою казкових персонажів, які захоплюють їх своїми фантастичними завданнями, і як результат, викликають інтерес до продовження занять. Так, наприклад, Фея Муза з радістю познайомить дітей з основними правилами музики, Муззнайка поділиться своїми спостереженнями, Клаврик навчить грати на різних інструментах, ну, а Змій Горинич “порадує” діточок своїм нерозумінням музики.

Курс I ступеню раннього музичного навчання складається з шести рівнів підготовки. Ви маєте можливість замовляти курси щомісяця або ж придбати повний пакет. Після закінчення кожного з шести рівнів навчання слід заповнити сторінки Робочого зошита з відповідями на поставлені питання та відправити онлайн-тести по пройдених темах в офіс IDMUZA на адресу електронної пошти starstep@ukr.net

Підсумування знань буде підставою для отримання Сертифікату про закінчення курсу, який Ви можете отримати за додаткову плату.

Скористайтеся курсами IDMUZA, вони створені саме для Вашого малюка!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Людмила, 02.02.2019, 13:14
Заказала курс обучения "Музыкальные приключения" для дочери 3 года. Материал просто отличный! Моя малышка занимается с удовольствием.
Спасибо компании Idmuza
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок