Опис курсу

Програми навчання, розроблені спеціально для дошкільнят, діляться на два рівня - за віком: 3-4 роки і 5-6 років, і за рівнем: для тих, хто вивчає англійську перший або другий рік.

Всі заняття проводить кваліфікований педагог, який крім профільної освіти, ще й проходить навчання в нашій компанії. Кожен наш викладач володіє сучасними інструментами навчання для проведення цікавих, насичених і яскравих занять з малюками.

Всі заняття побудовані на максимальному використанні англійської, на кожному уроці. Ми з хлопцями граємо в різні ігри, рухаємося - і все це за принципом мінімізації російської мови.

Запишіться на безкоштовний пробний урок:

Переваги навчання англійської в дитячому садку:

  • EnglisHouse - школа англійської язикаc 14 річним досвідом навчання;
  • Системність: планомірне вивчення англійської гарантує хороші знання у дітей;
  • Працюючи з мовною школою, Ви можете бути впевнені в тому, що заняття будуть проводитися на високому рівні і з використанням новітніх методичних розробок;
  • Заняття не відміняються з нашої вини. Якщо потрібна заміна викладача, ми самі це організовуємо;
  • Це дешевше, ніж мовні курси;
  • Економія часу - не потрібно водити кудись після садка, але так само можна продовжувати навчання і після садка, весь час підвищуючи свій рівень.
  • Можливість проводити заняття з носієм мови. В такому випадку заняття носить більше ігровий характер, основна мета - розвинути розмовні навички та слухання. З книгами носій не займається, але має тему і план уроку, які він може скорегувати, враховуючи особливості групи.


Запишіться на безкоштовний пробний урок:

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Алгоритм, репетиторства центр
Алгоритм, репетиторства центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок