Опис курсу

Ти давно хотів записатися на курси веб-дизайну, але не знаєш з чого почати? Або ти вже веб-дизайнер і розумієш, що фотошоп хоч і важливий, але не найзручніший інструмент для веб-дизайнера? Ми постаралися врахувати всі бажання і створили курс по найшвидшій, потужній і зрозумілій программі для дизайну інтерфейсів - Figma.

Що таке Фігма в двох словах
Безкоштовний кросбраузерності інструмент (Віндоус, мак, лінукс - є скрізь), в якому можуть одночасно працювати кілька дизайнерів, а так же розробників, які можуть брати шматки дизайну "не зламавши" тобі макет, навіть відразу з CSS кодом.

Що буде на курсі?
Два викладача, йтимуть від простого до складного: інтерфейс, що робити з робочою областю, робота з інструментами - прямокутники, кружечки і кнопочки. Створиш інтерактивний прототип і макет під різні дозволи екрану. Розкажуть лайфхак і як прискорити свою роботу.

Чому саме ми?
Ми перфекціоністи освіти і переконані, що класний ефект дають тільки хороші знання від крутих викладачів з великим стажем і портфоліо. І ми перші в Харкові, хто викладає даний редактор, так що будь першим з нами і записуйся до нас в групу прямо зараз за посиланням.
посилання на сайт: http://figma-school.com.ua/

Тривалість
4 тижні, з 11:00 - до 13:00

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок