Опис курсу

Об’єм курса:48 годин

Час проведення: 2-3.03, 9-10.03, 16-17.03, 23-24.03.2019

Керівникам і власникам малого і середнього бізнесу.

Керівникам підрозділів і ТОП-менеджерам.

Фахівцям з налаштування, впровадження та супроводу ERP-системи SAP® Business One і ін.

Мета заходу: Дізнатися все можливості SAP® Business One і оцінити всі переваги автоматизованих «під ключ» процесів, побудованих на перевірених управлінських практиках. Після проходження всього курсу, що складається з практичної частини * і частини моделювання бізнес-процесів, Ви зможете:

Орієнтуватися в усіх основних процесах управлінського обліку, розуміти як налаштувати і розширити рішення, з огляду на специфіку роботи вашої організації. Самостійно контролювати всі бізнес-процеси в режимі реального часу, за допомогою зручних для Вас систем, додатків і опцій. Приймати вірні і швидкі управлінські рішення. Розуміти як раціонально і ефективно розподіляється і контролюється функціонал персоналу і доступ до даних в системі серед користувачів. Якщо Ви до сих пір побоюєтеся, що, без контролю, співробітники почнуть працювати на себе, а не на бізнес - розділіть процеси за допомогою SAP® Business One.

Система сама організовує перехресну перевірку і повідомить Вас, в разі виникнення відхилень!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок