Опис курсу

Початок курсу: 1 квітня

Обсяг курсу: 48 годин (3 міс.)

Час проведення: Пн / Чт (18.00 - 20.00)

Ілюстрація - це, перш за все, про думки, ідеї та креативність. Зрозуміло, все це повинно бути підкріплено практичними навичками і знаннями технічної сторони процесу.

Припустимо, що Ви вже знайомі з усіма необхідними інструментами, і робота з графічними редакторами для Вас - простіше простого. Але якщо Ви ще не так впевнено можете користуватися всіма принадами Adobe Illustrator або Adobe Photoshop - не біда, наші викладачі в цьому справжні профі.

І що робити, якщо ідеї не хочуть з'являтися за першим покликом, а креатив майже вичерпав себе? Ми знаємо, що таке може трапитися. Тому наш курс спрямований насамперед на те, щоб показати Вам: ідеї можуть народжуватися незалежно від припливів натхнення або настрою. Ми навчимо Вас знайти свій індивідуальний стиль, черпати ідеї з нізвідки і в будь-який момент зуміти створити шедевр. Ви зможете оволодіти різними техніками креативу і пошуку найкращих рішень у виконанні поставленого завдання. Потім ми покажемо, як вийти за рамки звичайного мислення, і навчитися мислити образами. Приступимо?

У програму курсу входить:

  • основи малюнка та композиції
  • стокова ілюстрація
  • дитяча книжкова ілюстрація
  • медіа ілюстрація
  • fashion ілюстрація

Навчання проходить в повністю обладнаних аудиторіях у вечірній час. Всі конспекти наші студенти отримують в кінці кожної лекції (в електронному вигляді). А викладач нашого курсу «Ілюстрації» буде доступний для зв'язку і консультацій протягом усього періоду навчання.

Більш детальну інформацію з приводу цього курсу Ви можете знайти на нашому сайті https://www.sinergy.academy

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Ноосфера, освітня система
Ноосфера, освітня система
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Запоріжжі, а також ВНЗ в Запоріжжі, коледжі та технікуми в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, робота в Запоріжжі

Зворотній зв'язок