Опис курсу

Обсяг курсу: 64 години (4 міс.)

Час проведення: Вт / Пт (18.00 - 20.00)

Відео анімація - це вид мультиплікації, створюваний за допомогою графічних редакторів. На сьогоднішній день вона користується величезним попитом і популярністю в області розваг, рекламі, виробничої, наукової та ділової сферах.

Про плюси вміння створювати анімаційні ролики ми можемо говорити довго, але краще покажемо на ділі. Курс включає в себе вивчення основ Моушн-дизайну, а саме: композицію, створення динамічного кадру, роботу в Adobe After Effects. Далі розглянемо шейпову анімацію, її базові та просунуті принципи, взаємодію і трансформацію об'єктів і тексту. Останнім і не менш цікавим блоком є ​​відео-дизайн. Ви навчитеся знаходити натхнення та ідеї, оформляти їх в бріфи і розкадровки. З технічного боку процесу ми розповімо про принципи монтажу, побудові кадру і роботі з камерою.

Викладач курсу має вищу освіту і досвід викладання більше року в державній академії. Він на високому рівні володіє такими програмами, як Autodesk 3ds Max, V-ray, Adobe Photoshop, Adobe After Effects, Adobe Illustrator, CorelDRAW, ArchiCAD і Cinema 4D.

Більш детальну інформацію з приводу цього курсу Ви можете знайти на нашому сайті https://www.sinergy.academy

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Полтавська школа англійської мови
Полтавська школа англійської мови
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Запоріжжі, а також ВНЗ в Запоріжжі, коледжі та технікуми в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, робота в Запоріжжі

Зворотній зв'язок