Опис курсу

Плануєте навчатись в Польщі? Вивчайте польську мову з нами!

Популярна освітня програма ОсвітаПоль проводить підготовчі курси польської мови для вступу у вищі та середні навчальні заклади Польщі, для трудової еміграції та для отримання Карти Поляка!
Наш мовний центр співпрацює з висококваліфіцірованними педагогами, носіями мови, які мають великий досвід викладацької роботи і здатність знайти підхід до будь-якого студента. У нас можна швидко вивчити польську з нуля або поліпшити свій рівень, придбати необхідну базу для того, щоб в подальшому без проблем розуміти носіїв мови та спілкуватися з ними.
Для зручності студентів ми склали кілька пакетів навчання, в залежності від кількості занять і їх інтенсивності. Ви можете вибрати прискорений курс, який триває всього два місяці, курс "Зручний", який розподілений вже на 3 місяці і курс "Суботній", що врятує тих студентів, які зайняті в будні дні. Разом з Вами уроки польської мови будуть відвідувати 3-5 чоловік, щоб викладачі могли приділяти достатньо уваги кожному. Також ми пропонуємо індивідуальні курси в режимі on-line з викладачем з Польщі та курси перед навчальним роком у Варшаві.
Запис на курси триває постійно. Мовні школи представлені в різних містах України.

https://www.osvitapol.info/movni-kursy

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Юніверсум, навчальний центр
Юніверсум, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок