Опис курсу

Запрошуємо усіх бажаючих освоїти дистанційно курс плетіння європейського мережива Bobbin lace (бобінне мереживо). Курс для початківців !

Для кого цей відеокурс:

  • для тих, хто живе і працює далеко від нашого офісу-майстерні
  • для тих, хто хоче навчитися плести самостійно, але для результативного навчання потрібні консультації і спілкування з викладачем
  • для тих, хто працює у сфері HANDMADE, але хоче розширити свої навички і знання.

Навчання проходить в зручному для вас форматі, від простого до складного. За час навчання ви отримаєте початкові навички плетіння і на практиці відпрацюєте основні елементи плетіння європейського мережива. Програма відеокурсу повністю співпадає з груповим курсом, який проходить у нас в офісі-майстерні і є безкоштовним бонусом для його випускниць.

Процес проходження кожного уроку:

1. Перегляд відео.

2. Виконання роботи самостійно.

3. Питання та коментарі по уроку до викладача.

4. Відповіді і коментарі викладача до ваших робіт.

Кожен зможе вибрати який обсяг інформації йому необхідний для плетіння. Пропонується 2 версії відеокурсу "проста" і "розширена".

Проста версія - це все основні базові елементи в одному, максимум у двох варіантах плетіння. Кількість відеоуроків 15. Вартість курсу 1200 грн.

Розширена версія - це плетіння основних базових елементів в декількох варіантах. Кількість відеоуроків 21. Вартість курсу 1500 грн.

Неважливо, в якому місті або країні ви живете: все, що треба для навчання - інтернет і бажання навчатися!

Ви можете переглянути невеликий фрагмент одного з наших відео https://youtu.be/u5YpKYgTdXU

Дозвольте собі бути першим, адже нове захоплення тільки починає підкорювати Україну!

Для заняття по відеокурсу необхідна наявність основних інструментів і матеріалів для мережевоплетения і сам відеокурс.

Опис необхідних інструментів є на сайті lacemaker.com.ua в розділі Товари.

Якщо у вас немає основного набору для навчання ви можете замовити на сайті lacemaker.com.ua в розділі Товари / Набір для курсу навчання / Замовити.

Ваше замовлення надходить до нас на пошту, ми зв'язуємося з вами для уточнення деталей, надсилаємо реквізити для оплати. Після оплати формуємо ваше замовлення і відправляємо його вам через відділення Нової пошти.

Якщо всі інструменти у вас вже є, то залишається тільки придбати відеокурс.

Як отримати відеокурс?

1. На електронну пошту lacemakerua@gmail.com ви надсилаєте лист із запитом на придбання відеокурсу. Наприклад: "Я хотів (ла) би придбати курс плетіння європейського мережива, курс для початківців, версія проста / розширена".

2. Далі на вашу пошту висилаються реквізити для оплати відекурса. За ним ви можете оплатити будь-яким зручним для вас способом: в терміналі Приватбанку або в відділенні Приватбанку, через Приват24.

3. Після зарахування грошей на рахунок на вашу електронну пошту приходить підтвердження про оплату. Висилаються шаблони (схеми, малюнки) необхідні для кожного уроку курсу. Висилаються посилання всіх уроків відеокурсу. Набір шаблонів і посилань висилається в залежності від версії обраного вами курсу, для простої або для розширеної.

Що ще включає в себе дистанційний курс навчання (видеокурс)?

Для результативного навчання потрібне спілкування з викладачем. Зв`язок з викладачем (консультації, відповіді на виниклі питання, фото вашої виконаної роботи для аналізу викладачем і т.д.) планується підтримувати через електронну пошту lacemakerua@gmail.com, зручні месенжери соц.мереж.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок