Опис курсу

JavaScript є однією з найпопулярніших мов програмування. Як і будь-яка мова у світі, мова програмування JavaScript потребує багато практики та написання коду. Наша навчальна програма націлена виключно на розробку веб-сторінок та браузерних ігор і включає багато практичних логічних задачок, щоб ваші діти одразу бачили результат. Даний курс знайомить дітей із базовими інструментами HTML/CSS для візуалізації своїх результатів у браузері, а також основами програмування для успішного виконання проекту і розробки браузерної гри усім нам відомої "Змійки". Тож якщо у вас діти віком 9-12 років, вмотивовані щосуботи вчитись чомусь новому і мають бажання власноруч створити щось круте - реєструйтесь до нас на курс "JavaScript4Kids".

JavaScript4Kids - це не лекції із купою незрозумілих слів, а веселе, захоплююче та творче проведення часу разом із командою Lviv IT School.

Деталі на сайті

Час проведення: Ми розуміємо, що в будні відбувається шкільне навчання. Тож, щоб вистачало часу і на навчання, і на відпочинок, ми розробили курс вихідного дня. Навчання відбувається щосуботи з 12:00 до 14:00 протягом 3 місяців.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Олена, 29.03.2019, 01:51
Минулого тижня син закінчив цей курс. На заняття ходив з великим задоволенням, дякую викладачам за те, що змогли зацікавити. Дуже зручне місце розташування в центрі.
Залишити коментар

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок