Опис курсу

Чи вважаєте ви себе Лідером? Або тільки мрієте стати таким? Чи цікавилися ви, а що для цього потрібно? Існують різні думки: одні припускають, що лідером потрібно народитися, інші - що це набір придбаних якостей і навичок, а треті - що це поєднання попередніх двох пунктів.

Якщо ви хочете поспілкуватися з професіоналами в цій сфері, щоб знайти відповіді на ваші запитання, то запрошуємо вас на відкритий майстер клас, присвячений темі лідерства.

Його програма включає в себе наступні пункти:

  • Як бути Лідером в епоху швидких змін?
  • Поінформованість ролі Лідера, характер і дії
  • Інструкція з виживання для Лідерів


На майбутньому майстер-класі ми розглянемо ці пункти і поговоримо про визнання, формуванні команди і культури довіри, побудові працюють організаційних структур.
Наші спікери - неймовірні жінки-лідери, які надихають:
Олександра Альхімович, яка вже понад 15 років займала ключові позиції в HR і менеджменті. Входить в «Топ-30 найвпливовіших жінок України» в 2018 р, ментор соціальних проектів в STEM. Сертифікований HR (assoc CIPD) Королівського інституту з розвитку персоналу в Лондоні.
Марина Мельник - професіонал у сфері управління програмами проектів з розробки ПЗ, організатор навчального центру SkillsUp, автор і співорганізатор конференції RUN-IT. Тренер і консультант з управління проектами, бізнес-аналізу, побудови ефективних процесів в українських і зарубіжних компаніях. Сертифікації: CSM, CSP, Management 3.0 Facilitator.

Ціна: 150 грн.
Реєстрація обов'язкова!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок