Опис курсу

Бізнес-англійська

Вам потрібен ділова англійська, якщо ви хочете влаштуватися на роботу в міжнародну компанію або отримати конкурентну перевагу і побудувати кар'єру на нинішньому місці. Завдяки курсу бізнес-англійської ви зможете брати активну участь в переговорах, проводити презентації, ділові зустрічі, вести переписку, складати звіти та інструкції, спілкуватися по телефону і Скайпу з іноземними колегами, вільно почувати себе у відрядженнях і на навчальних тренінгах за кордоном.

Ви освоїте як загальну, так і бізнес-термінологію, вивчіть найнеобхідніші граматичні конструкції для ефективного спілкування, будете розуміти мову співрозмовників різних національностей, зможете читати професійну літературу і статті, займатися на онлайн-курсах по вашій спеціальності і інше.

На уроках ви будете вивчати потрібні для роботи теми: побудова кар'єри, офісне життя, публічні виступи, корпоративна культура, запуск свого бізнесу, складання бізнес-плану, просування бренду, обслуговування клієнтів, мотивація, діловий етикет, ціноутворення, конкуренція і т. Д. більш докладно про темах, які ви будете проходити і як буде проходити навчання ви дізнаєтеся на першому занятті.

  • Тривалість стандартного заняття 60 хвилин (графік занять, тривалість і час навчання студент вибирає сам).
  • Рівні від Elementary до Advanced
  • Перше пробне заняття безкоштовно!


Якщо хочете більше унать про нас:

Instrgram- https://www.instagram.com/english.shop.dnepr/

Facebook- https://www.facebook.com/english.shop.dnepr/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок