Опис курсу

AutoCAD - по істині легендарна програма, класика для тих, хто тісно і щодня пов'язаний з кресленнями. Велика команда розробників і ідеологів дала програмі те, що вдалося далеко не всім її конкурентам. Чуйний інтерфейс, тонкощі налаштування програми, її широкі можливості і величезний функціонал, дозволяють злитися в роботі воєдино з цим прекрасним інструментом.

Але ... Для того щоб дійсно зробити AutoCAD помічником для себе, базових знань з уроків в інтернеті часто буває недостатньо. Це досить велика програма, і вивчати її поверхнево не можна. Звичайно, багато хто з нас упевнені в високому рівні своїх умінь в даній програмі, але часто не знають близько 80% всього її функціоналу. Як результат - значні втрати продуктивності.

А що, якщо гроші на сьогоднішній день можна заробляти не тільки програмуванням? Фахівці, які знають на високому рівні AutoCAD затребувані сьогодні не менш програмістів. Що це означає? А то, що пройшовши наш курс «AutoCAD початківець» Ви зможете освоїти сучасну професію і почати заробляти на фрілансі, заробляти більше погодинно або відкрити собі дорогу в іноземні фірми.

Ми не класична школа чи університет. У нас нестандартні підходи до викладання. Цікаві бесіди і дружна атмосфера роблять заняття веселіше і цікавіше. Дискусії на різні теми, цікаві завдання, рішення інженерних задач, все це ми з радістю представимо Вам на наших курсах.

Наша школа комп'ютерної графіки проводить уроки AutoCAD в центрі Києва, в сучасних лекційних залах. Навчання побудовано таким чином, щоб кожен зміг отримати належну увагу викладача.

Після закінчення курсу, крім побудов примітивів, Ви опануєте гарячими клавішами, умінням інтегрувати AutoCAD з іншими програмами. Ви навчитеся скорочувати правильно роботу, обходити монотонність знаючи інші корисні команди про які Ви могли і не здогадуватися, створювати свої команди, а також виводити їх на ряду з основними. Навчіться захищати ваші креслення і працювати над проектами в команді. Так само, ми поділимося своїм досвідом роботи на закордонних замовників.

Але найголовніше, Ви станете сильним, конкурентно здатним фахівцем. У будь-якій країні, в будь-який час дня і ночі.

Об'єм курсу: 48 годин

Час проведення: 15:00-17:00

Дні проведення: Пн, Ср, Пт

Для детальнішої інформації перейдіть на наш сайт:

cadcourses.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок