Опис курсу

На сьогоднішній день багато людей до кінця не усвідомлюють важливість і найголовніше корисність BIM технологій. Revit - яскравий представник даного роду програм. Часом здається, що при розробці даної програми компанія Autodesk вирішила по-новому поглянути на підхід до вирішення саме будівельних та інженерних задач. І потрібно визнати у них це вийшло на славу.

Підрахунок специфікацій вручну з перевіркою знову і знову, постійні проблеми з виправленням великих проектів, складності при роботі з чужим файлом, складність в поданні об'єкта об'ємним. Всього цього можна уникнути вивчивши даний програмний комплекс. Цей інструмент стане дуже потужним і незамінним при правильному підході. При цьому всім Revit дозволяє економити багато часу і грошей під час виконання проектів.

З кожним днем, кожною хвилиною і секундою BIM продовжує охоплювати будівельну сферу і вже в повну силу стоїть на озброєнні в багатьох будівельних і архітектурних зарубіжних компаніях зі світовим ім'ям. Revit - не просто чергова програма. Це сполучна ланка між інженерами та архітекторами. Це сучасний надійний помічник, який робить проектування простим заняттям.

Ми пояснимо не тільки інструментарій програми, але і як ним потрібно користуватися. Покажемо секрети і хитрощі. Пояснимо під які завдання краще його використовувати і на яскравих прикладах покажемо, як даний програмний комплекс заощаджує Ваш час і полегшує роботу. Наш авторський курс навчання програми Revit призначений не тільки для новачків, але і для людей, яким вже доводилося стикатися з цією програмою.

В нашій школі дизайну і графіки Ви дізнаєтеся тільки необхідну Вам інформацію. Потренуємося на реальних інженерних задачах. Цікаві бесіди і дружна атмосфера зроблять заняття веселіше і цікавіше. Дискусії на різні теми, додаткові консультації викладачів, все це ми з радістю надамо Вам на наших курсах.

Наша школа комп'ютерної графіки проводить уроки з навчання Revit в центрі Києва, в сучасних лекційних залах. Навчання побудовано таким чином, щоб кожен зміг отримати належну увагу викладача.

Після закінчення курсу Ви станете на крок ближче до освоєння BIM технології, освоїте корисні для себе інструменти для роботи в цій програмі. Побачите як просто влаштований процес проектування. Ви навчитеся скорочувати правильно роботу, обходити монотонність знаючи корисні команди про які могли б і не здогадуватися. Освоїте електронну захист своїх проектів і навчитеся працювати в команді. Так само, ми відкриємо Вам маркетингові секрети при роботі з іноземними замовниками і підкажемо Вам напрямок затребуване на сьогоднішній день.

Цей курс переверне Ваше свідомість в сфері проектування, а роботу зробить простіше і веселіше. Так що приходьте до нас, і разом зробимо крок на зустріч професіоналізму.

Об’єм курса: 56 годин

Час проведення: 15:00-19:00

Дні проведення: Вт, Чт

Для детальнішої інформації перейдіть на наш сайт:

cadcourses.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок