Опис курсу

Курси пудрові брови (пудрове напилення)

Обсяг курсу: 3 дня

Час проведення: 10.00-16.00

Об'ємна триденна програма курсу пудрове напилення допоможе вам:

  • дізнатися що таке пудрові брови, особливості техніки, її виконання;
  • дізнатися необхідну для практики інформацію про вибір пігментів, обладнання, анестетиків, видах дезінфекції;
  • поставити руку, підбирати форму, комбінувати відтінки;
  • навчитися розтушовуванню, протяжці пігменту;
  • навчитися "відчувати" глибину введення голки.

Всі отримані знання відпрацьовуються на латексі і моделях. По закінченню курсу видається диплом.

Вартість навчання:

Індивідуальні курси: 600$

Групові курси: 300$

Детально про курсах пудрових брів

Курси татуажу пудровий напилення - це глибока теорія і детальна практика.

Про теорію

Навчання пудровим бровам починається з теоретичної інформації, яка необхідна для того, щоб кожен новачок розумів, що таке пудрові брови, принцип виконання техніки, нюанси, особливості, протипоказання і рекомендації. Теорія - це та база знань, без яких неможливо практикувати. Тому їй ми приділяємо велике значення. Тренер докладно розповість про те, кому підходить ця техніка, а кому ні, хто може її робити, а кому краще вибрати іншу в залежності від цілей і бажань клієнта. Учні нашої школи дізнаються, як робити розтяжку кольором, як правильно виконувати пікселі, які бувають пігменти, як їх вибирати та змішувати. Ми розповімо все про інструменти, витратні матеріали, дезінфекцію та правила санітарії. На основі отриманих теоретичних знань кожен учень зможе правильно організувати своє і клієнтське місце, виходячи з канонів і правил надання послуг такого роду.

Про практику


Прослухавши всю теоретичну частину, учні школи татуажу LBar переходять до практики. Це необхідно для відпрацювання знань, отримання навичок, постановки руки і правильного виконання техніки.

Спочатку ескіз малюється на папері, створюються пікселі, розтушовка. Учень набуває навик створення правильної форми, дізнається про її види, вигинах, товщині, виходячи з зовнішності клієнта, а також моди на форму брів. Після цього відпрацювання форми переноситься на штучну шкіру, щоб відчути і сформувати розуміння про тиск на брови машинкою для перманентного макіяжу. Останній етап практичних занять - відпрацювання на моделях. Моделі надаються школою, але при бажанні учня, він може запросити своїх подруг або родичів. В ході практичних відпрацювань тренер приділяє максимум уваги роботі, коригує, каже настанови, щоб робота була виконана бездоганно і безпомилково.

Про результати


Результатом курсів пудровий напилення стає баланс знань і набутих навичок. Виходячи з дверей школи татуажу LBar, майстер-початківець вже володіє всім необхідним, щоб приступити до роботи. Кожному учневі ми видаємо диплом, який підтверджує закінчення курсів.

Ми готуємо топових фахівців - майстрів, здатних заробляти реальні гроші, отримуючи задоволення від своєї роботи. Приєднуйтесь!

Запис за телефонами або за тут

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок