Опис курсу

Курси мікроблейдінга брів

Обсяг курсу: 3 дні

Час проведення: 10.00-16.00

Навчання з детально відпрацьованої програмою. 3 дні курсу, пройшовши які ви:

  • дізнаєтеся що таке мікроблейдінг, в чому його особливості, переваги і недоліки, в чому відмінність техніки від татуажу;
  • навчитеся ставити руку, малювати штрихи потрібної довжини, ширини, товщини і насиченості;
  • навчитеся підбирати колір пігменту, змішувати його й отримувати потрібний відтінок;
  • дізнаєтеся абсолютно все про знеболюючих засобах, засобах дезінфекції, витратних матеріалах, пігментах, обладнанні;
  • дізнаєтеся, як залучати нових клієнтів, як правильно організовувати своє місце та як забезпечити своїм клієнтам комфорт і безпеку.


Всі отримані навички відпрацьовуються на папері, латексі і моделях під чуйним контролем майстра-тренера. По закінченню курсу видається диплом.

Детальніше про курси мікроблейдінга. Чому наша школа татуажу?

Лаконічна, суха в теорії, але об'ємна в практиці програма, розроблена нашою школою, допомагає одразу після закінчення курсів мікроблейдінга брів починати практикувати. Кожен учень, закінчуючи навчання, володіє необхідними знаннями та навичками, які зможе вкласти в себе і в свій бізнес. Наша мета - з новачків робити ТОП-фахівців, які будуть отримувати задоволення від роботи, заробляти хороші гроші і робити своїх клієнтів красивіше і щасливішими.

Про програму


Триденний курс мікроблейдінга розбитий на дві частини: теорію і практику. На теорію виділено менше часу, тому вона проходить в суворій концентрації на подачу важливої та необхідної інформації. Учні дізнаються що таке мікроблейдінг (мікропігментація), його нюанси, особливості, техніки; протипоказання, переваги і недоліки, ризики та багато іншого. Познайомляться з правилами вибору обладнання, пігментів, анестетиків, дезінфекторів, витратних матеріалів. А також коуч школи розповість, як навчитися розвиватися, залучати клієнтів і працювати на свій прибуток.

Про практични заняття


Велика частина курсів присвячена практичним заняттям. В їх процесі кожен учень навчиться ставити правильно руку, робити штрихи, підбирати форму брів в залежності від зовнішності дівчини-клієнта та її побажань. Спочатку виконуються відпрацювання на папері, щоб правильно робити нахил руки, вибирати напрямок росту волосків, які будуть промальовані. Після - на латексі (штучної шкірі) для сформування розуміння про глибину введення пігменту, інтенсивності. Завершальний етап практики - відпрацювання на моделях. Моделі надаються школою, але при бажанні учня він може запросити в якості моделі подруг або родичів.

Про результати


Результатом навчання мікроблейдінга в школі LBar стає правильний баланс знань і набутих навичок. Вони стають фундаментом для розвитку бізнесу, а також основою для свого особистісного і кар'єрного розвитку. Кожен майстер-тренер викладається на 100%, щоб передати підготовлену базу максимально доступною мовою, прагнучи закласти важливі і цінні знання в кожного учня. Записуйтеся на курси мікроблейдінга брів в Києві і ставайте кращими в своєму бізнесі!

Дізнатися докладніше про курсах, записатися на навчання можна по телефону або тут

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок