Опис курсу

Більшість студентів, які починають навчання у нас, не знають, що Академія Cisco в Одесі пропонує кожному студенту, який довчився, стовідсоткове працевлаштування. Кожен, хто пройде наш курс до кінця, отримає можливість істотно змінити своє життя.

Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Основною метою курси Cisco Одеса ставлять перед собою навчання студентів і підвищення комп'ютерного знання серед населення. Ми хочемо зайняти нішу, що звільнилася, кваліфікованими фахівцями, які зможуть якісно здійснювати свою роботу.

Програма курсу

В програму, яку ми пропонуємо в рамках курсів підвищення кваліфікації Одеса, передбачає проходження наступних тем:

  • топології з надмірним рівнем;
  • настройка протоколу Spanning Tree для протоколу VLAN;
  • настройка протоколу Per-VLAN Rapid Spanning Tree.

Кожен студент може розраховувати на допомогу кваліфікованих викладачів, які готові допомагати на всіх етапах навчання. Також за кожним студентом закріплюється куратор, який завжди допоможе впоратися з технічними питаннями.

Додаткова інформація

Само по собі навчання Cisco Одеса триває від декількох тижнів до восьми місяців. Все залежить від обраної програми. Найлегше проходити навчання поетапно — від простого до складного. Варто також відзначити, що наше навчання має на увазі відвідування онлайн лекцій, які проходять вечорами два-три рази на тиждень. Для тих, хто не зможе бути присутнім на лекції, є можливість подивитися матеріал самостійно в запису.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок