Опис курсу

Опис

Даний курс заснований на візуалізації основних понять в програмуванні. Ваша дитина зможе створити свою гру за допомогою програми Scratch. Зробить перші кроки в програмуванні. Даний курс адаптований для діток від 6 до 8 років. Програмувати весело.

Це новий напрямок візуально-орієнтованого простору для створення 3х-мірних об'єктів в цифровому вигляді. Курси програмування для дітей Scratch визнані кращим способом адаптації логічного мислення у маленької аудиторії. Учні самостійно придумують сюжетні гри, а керівник проекту допомагає грамотно втілити ідеї в образі рухомий анімації.

Кращий спосіб навчитися програмувати - створити власну гру

Відмінний спосіб поєднати захоплення вашої дитини комп'ютерними програмами, щоб він міг отримати для себе справжню користь. На перший погляд здається простота курсів Scratch для дітей насправді вже в такому юному віці допомагає дітям ознайомитися з такими науками, як:

  • інформатика;
  • геометрія;
  • музика;
  • правопис;

складання робочого плану та прогнозування.
Важливий елемент навчання побудований на спрощеній схемі - з самого початку управління здійснюється за рахунок переміщення окремих блоків. Більш поглиблений гурток програмування на scratch, мають на увазі детальне вивчення цих процесів.

Головна мета занять - це направити фантазії слухачів з графічного образу в об'єкти комп'ютерного програмування. Такі способи стають доступними завдяки можливості використовувати необмежені обсяги візуальних бібліотек і архівів. На практичних уроках учні дізнаються методики створення іграшок, на основі класичних і раніше випущених продуктів, наприклад - Тетріс, Весела Змійка та інше.

Авторський підхід в навчанні

Наша IT-школа під час занять успішно комбінує відразу два способи подачі інформації - створення проекту і його подальша покрокова реалізація. Левова частка часу в курсі скретч завдання для дітей витрачається на те, щоб дати зрозуміти учням способи вираження власних ідей. Вони повинні засвоїти методи фіксації особистого сприйняття навколишнього світу за допомогою певних графічних редакторів, мов програмування і конструкторських сайтів.

Розвиваємо навички роботи в команді

Уроки скретч для дітей 6 років в IT-школі проводяться в невеликих групах, де хлопці обов'язково залучаються до вирішення спільних завдань. Таким способом у них з раннього віку буде розвиватися почуття дружньої взаємодопомоги. В майбутньому подібний навик дозволить без особливих проблем освоювати престижні керівні професії в галузях:

  • менеджмент;
  • економіка;
  • it-сфера і т.д.

Дозвольте дитині навчитися мислити без рамкових обмежень, а додатково ще і візуалізувати свої фантазії. Така можливість у подальшому допоможе стати вашим генію справжнім професіоналом, здатним виконувати будь-які завдання.

Обсяг курсу: 3 місяці (18 занять), 5месяцев (18 занять)

Час проведення: Два рази на тиждень, Один раз в тиждень / 1год

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок