Опис курсу

ОписКурси PHOTOSHOP для дітей малювання

  • навчання націлене на отримання 100% результату;
  • уважний і відповідальний викладацький колектив;
  • завжди вказуємо учням на їх помилки і грамотно підводимо до правильного рішення.

За рахунок створення малих груп керівник може працювати в індивідуальному режимі з кожним учнем на курсі графічного дизайну (PHOTOSHOP) в Києві. Таким способом навчальний тренінг досягає ефективних показників при проходженні занять. Курс розрахований на дітей, які навчаються в початкових класах загальноосвітніх установ.

Уроки photoshop для дітей є чудовою нагодою вивчити ази роботи з даною програмою, оволодіти головними базовими інструментами. Це може стати фундаментом для побудови успішної кар'єри в різних напрямках в майбутньому. Незалежно від того, чи вирішив дитина остаточно, ніж планує займатися, або просто цікавиться Фотошопом, курс дозволить йому отримати цінні знання.

Курси по photoshop для дітей від 6 років є відмінним стартом і мають досить велику кількість переваг, серед яких:

  • Завдяки курсу діти будуть творчо розвиватися. Діти зможуть втілити в реальність свої фантазійні образи і розвинути почуття гарного смаку.
  • Діти зможуть створювати цікаві зображення, проводити всілякі експерименти з різноманітними квітами і формами.
  • Ігрова форма навчання доставить юним учням масу задоволення, тому відвідини школи по photoshop для дітей стане відмінним проведенням часу.
  • Діти отримають відмінний старт для отримання професії, так як у багатьох компаніях дизайнери є дуже затребуваними. Завдяки тому, що діти засвоять ази в графічному редакторі, вони зможуть розвиватися в багатьох сучасних напрямках.

У нашій школі працюють тільки професіонали своєї справи, які мають високу кваліфікацію та великий практичний досвід. Уважні педагоги із задоволенням передадуть всі свої напрацювання і пізнання юним слухачам. Завдяки тому, що створюються невеликі за кількістю учнів групи, кожен учень отримає належну увагу. На кожному етапі навчання фахівці нашої школи будуть давати цінні поради і рекомендації, коректуючи роботу дітей в потрібному напрямку. Знання учням надаються від простого до складного, тому після базової програми діти зможуть освоїти більш складні інструменти програми. Завдяки цьому учні з кожним заняттям все більше удосконалюють свої навички і знання. Для нас важливо отримання результату, тому теорія постійно підкріплюється практичними заняттями.

Важливо розуміти, що діти дошкільного віку не зможуть повністю вникнути в усі особливості того, що відбувається, тому оптимальним для занять є вік від семи років. Якщо ви прийняли рішення про те, щоб ваші чада відвідували уроки photoshop для дітей в Києві, вам достатньо зателефонувати за номером телефону, який представлений на екрані. Наші фахівці нададуть вам вичерпну інформацію про курс і нюансах, які вас цікавлять.

Деталі

Форма навчання / В групі (6 чол), Дует (2 чол), Індивідуально

Заняття вихідного дня / Так

Online навчання / Так

Періодичність занять / Два рази в тиждень, Один раз в тиждень

Тривалість курсу / 1.5 місяці (12 занять), 3месяца (12 занять)

Тривалість заняття / 1.5 години

Вік / 10 - 12 років, 12 - 16 років, 18 +

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок