Опис курсу

Підготовка до ЗНО з англійської мови необхідна учням, які хочуть успішно здати шкільні та вступні іспити. Це дуже відповідальний момент в житті кожного учня, тому наші викладачі підготували спеціальний курс занять ЗНО англійська.

Ми рекомендуємо почати займатися перед іспитом не пізніше, ніж за 3 місяці. Так як здача іспиту буде більш успішною, якщо підготовка почнеться завчасно. Наша команда має хорошу базу завдань і вправ, які прокачають не тільки тестові завдання, а й також загальний рівень знань англійської мови кожного студента.

Підготовка до ЗНО пройде успішно і захоплююче в нашій школі Talk Easy, для цього ми пропонуємо вам на вибір заняття в групах, міні-групах, індивідуально.

Щоб визначитися з рівнем знань, розкладом, інтенсивністю занять, ми запрошуємо вашої дитини на безкоштовне співбесіду. Ваша дитина складе іспит успішно, якщо почати займатися вже сьогодні! Ми вас чекаємо!

Замовити послугу можна на сайті: http://talk-easy.com/nashi-uslugi/anglijskij-dlya-podrostkov-15-17-let-teens-community-podgotovka-k-zno-i-dpa/

Інстаграм: https://instagram.com/talk_easy_school/

Вартість навчання:

  • Міні-група (4-8 чоловік 60 хв.): 1400 грн / 8 занять в місяць + Розмовний клуб щосуботи безкоштовно.
  • Заняття в парі (2 людини 60 хв.): 230 грн / з людини. Оплата абонемента від 8 занять + Розмовний клуб щосуботи безкоштовно.
  • Індивідуально: 250 грн / 60 хв. Оплата абонемента від 8 занять.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Навчальний центр комп'ютерної графіки, ілюстрації та дизайну
Навчальний центр комп'ютерної графіки, ілюстрації та дизайну
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок