Опис курсу

Складання іспиту ЗНО для вступу до магістратури зараз обов'язкова в більшості ВНЗ. Актуальним питанням є «З чого ж почати підготовку?», Особливо якщо студент не має достатнього рівня володіння англійською мовою.

Тому для початку необхідно визначити ваш рівень знань на тестуванні, яке проходить в нашій школі абсолютно безкоштовно. Досвідчений викладач поговорить з вами і підкаже, в якій формі і в якому темпі вам краще займатися, щоб здати іспит максимально успішно.
Багато хто запитує, що конкретно потрібно вивчити, щоб здати іспит ЗНО?
На жаль, однозначної відповіді немає.

Цей іспит злегка «підступний» тим, що ніхто не знає, яка лексика зустрінеться в текстах. Виходячи з нашого досвіду, ми точно порадимо систематичні заняття на підвищення вашого загального рівня мови. А наші викладачі із задоволенням допоможуть вам в цьому, розкриваючи певні Лайфхак і тонкощі ЗНО.
Ваше хвилювання перед здачею іспиту вже не бует таким сильним, як здається на початковому етапі.

Замовити послугу можна на сайті: http://talk-easy.com/nashi-uslugi/zno-po-anglijskomu-yazyku-dlya-studentov-students-community/

Інстаграм: https://instagram.com/talk_easy_school/

Вартість навчання:

  • Міні-група (4-6 чоловік 90 хв.): 1600 грн / 8 занять в місяць + Розмовний клуб щосуботи безкоштовно.
  • Преміум-пропозиція для міні-груп 2800 грн: 8 занять в місяць по 90 хв. + 4 індивідуальних занять в місяць по 60 хв. + Розмовний клуб щосуботи безкоштовно.
  • Заняття в парі (2 людини 60 хв.): 250 грн / з людини. Оплата абонемента від 8 занять + Розмовний клуб щосуботи безкоштовно.
  • Індивідуально: 300 грн / 60 хв .; 450 грн / 90 хв. Оплата абонемента від 8 занять.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Школа успіху
Школа успіху
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок