Опис курсу

Цей курс ми рекомендуємо школярам від 11 років, які з цікавістю вивчають англійську мову і хотіли б отримати додаткову інформацію про культуру англомовних країн. А також, ці знання актуальні для любителів подорожувати. Адже вирушаючи в нову країну, дитина вже буде натхненний захоплюючими фактами, які відкриє для себе у нас на курсі країнознавства.

Знання звичаїв, традицій і багатьох інших секретів тієї чи іншої країни є невід'ємною частиною кругозору сучасної освіченої людини. Шкільна програма, на жаль, не завжди передбачає включення тем з країнознавства.
Тому ми розробили цікавий курс, який буде освячувати найрізноманітніші питання: історія і географія країни; історія англійської мови; свята, традиції та звичаї; життя в суспільстві і культура спілкування; історія Королівської родини Великої Британії та багато іншого.

Навчальний курс складається з теоретичного матеріалу, безлічі практичних завдань, аудіо- та відеоматеріалів. В кінці кожної теми проводиться тест, який допоможе закріпити і систематизувати отримані знання.
Заняття проходять 1 раз в тиждень.
Кількість місць обмежена! Успей записатися! Дзвони!

Замовити послугу можна на сайті: http://talk-easy.com/nashi-uslugi/stranovedenie-english-speaking-countries-study/

Інстаграм: https://instagram.com/talk_easy_school/

Вартість навчання:

  • Абонемент 600 грн. за 4 заняття на місяць по 60 хв. - Оплата за пробне заняття 180 грн.


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Стартстаді, освітня агенція
Стартстаді, освітня агенція
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок