Опис курсу

Курс татуажу для початківців (або курс татуажу з нуля) викладається в центрі Makeup ua. разом з іншими курсами по татуажу в Дніпропетровську професійними майстрами. Курс розрахований на тих, хто хоче реально навчитися перманентного макіяжу і готовий попрактикуватися, а не прослухати безліч годин теорії.

Треба зауважити курс з нанесення татуажу підійде всім без винятку, як з нульового рівня, так і при наявності деякого досвіду. Якщо ви вже працюєте - ви зможете вийти на новий конкурентний рівень після проходження курсу. Якщо ви тільки починаєте навчання - ви навчитеся правильно і якісно робити татуаж і дізнаєтеся багато нюансів і корисної інформації, яка допоможе вам почати роботу і заробляти гроші.

Курс складається з двох частин - теорія і практика, з істотним перевагою останньої. Практика поставлена в центр даної навчальної програми, що робить навчання татуажу в Дніпрі за цим курсом дуже вигідним.

  1. 7 днів -15 500 грн,
  2. 10 днів - 19900 грн;
  3. 15 днів-25000 грн.

Час проведення: з 10.00 до 15.00

З більш детальною інформацією можете ознайомитися за посиланням http://makeup-ua.com

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
New Generation
New Generation
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок