Опис курсу

Обсяг курсу:

 • 5 тижнів по 2 заняття на тиждень, 30 годин
 • Тривалість уроку - 3 години
 • Час і дні проведення: з 15:00 до 18:00 по середах і п'ятницях (в основному, але також можливий набір і на інший час)
 • 2 форми навчання: очно в центрі Києва, метро Майдан Незалежності
 • Онлайн трансляція в моменті з усіма вчитеся або перегляд запису заняття
 • Додаткова зв'язок: закритий чат для ваших запитань до викладачів.
 • Кількість студентів: група до 10 осіб
 • 2 викладача: лікар дієтолог і психолог з розладів харчової поведінки (булімія, анорексія, переїдання, ожиріння та інші порушення, що виникли на основі харчування)

Додаткові можливості:

 1. Онлайн супровід вас в закритому чаті після закінчення навчання ще цілий місяць
 2. У вас буде доступ до кожного заняття протягом 5 тижнів, тобто на протязі всього курсу.
 3. Презентаційний роздрукований матеріал для студентів очної форми і електронний варіант - для онлайн
 4. Блокноти, ручки :)
 5. Можливість взяти участь на виїзному занятті "Шопінг з дієтологом" в супермаркет, це дуже захоплююче і практичне заняття.
 • Сертифікат наших авторських курсів ви отримаєте в оригіналі, так як ми висилаємо його в будь-яке місто України. За допомогою нього ви зможете підвищити свій рівень знань, працювати з клієнтами, консультувати їх, складати більш грамотно раціон харчування, з огляду на їх психологічний стан, діагностувати можливість наявності розладів харчової поведінки.
 • Для кого наші курси. Наші курси необхідні для тих, хто для себе хоче придбати корисні в життєвій практиці вміння та знання, так і для тих, хто хоче бути експертом в області психології харчування.

У другому модулі ми будемо зачіпати деякі патологічні стани. Незбалансоване харчування рано чи пізно стає причиною функціональних порушень в роботі внутрішніх органів. Однак, саме через роботу з харчуванням можна добитися значної компенсації стану або навіть усунути причину порушень. Ми детально розберемо проблему зайвої ваги, як з фізіологічної так і психологічного боку. Розкладемо по поличках сучасні системи харчування які викликають найбільше суперечок і протиріч: вегетаріанство, веганство, палео, кето тощо. Обов'язково в програму входить розбір сучасних лікувальних протоколів харчування, адже класичні столи за Певзнером втратили актуальність.

Модуль глибоко зачіпає психологію, ми хочемо, щоб якомога більше людей знали, як сильно наше благополуччя залежить від харчових звичок. Психотерапевт розповість про порушення харчової поведінки, про причини які призводять до зривів і переїдання. Поділиться тактиками самодопомоги і корисною інформацією для більш якісної роботи з клієнтами або використання у власній практиці.

Модуль підійде всім, хто вже знайомий з основами фізіології та дієтології або тими хто, вже у нас пройшов 1 модуль. Це можуть бути лікарі суміжних спеціалізацій, спортивні тренера, блогери, спорстмени, психологи, психотерапевти, спеціалісти естетичної сфери або будь-яких інших сфер, де харчування, і в першу чергу психологічне здоров'я має взаємозв'язок і значення.

Більше інформації на наших сторінках:

Сайт: centrebalance.top/kurs

Instagram: @balans_centr (https://instagram.com/balans_centr?igshid=1tb97coveyqu4)

@balans_kurs (https://instagram.com/balans_kurs?igshid=1905vb9i1mc8u)

Facebook: https://www.facebook.com/balanscentr/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок