Опис курсу

Об’єм курса: 50 ак. годин

Час проведення: ранок, день, вечір.

Бажаєте записатися на курси бухгалтерів? Є бажання швидко і ефективно освоїти бухгалтерський облік? Якщо відповіді на ці питання «ТАК», тоді ми раді Вас вітати в нашому навчальному центрі «Промінь»! Записуйтеся на курси вже сьогодні, адже в найближчі дні діють дуже хороші знижки. Наша ціна на курси бухгалтерів приємно Вас здивує! Цікавий і грамотно складений курс «Бухгалтерський облік + 1С: Бухгалтерія 8.3» в навчальному центрі "Промінь" дасть можливість слухачам в даному напрямку отримати ту кількість знань, яких буде більш ніж достатньо для того, щоб оволодіти новою і затребуваною професією.

https://kursy-buhucheta-1s.blogspot.com/p/kurs-buhgalterija-predprijatija-1s.html

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Карина, 06.03.2020, 11:53
Прошла курсы бухгалтеров в учебно центре «Проминь». Изучали бухгалтерский учет и практиковались в программе 1С. Очень понравился преподаватель Юрий Николаевич!!! Самое главное на курсах — это преподаватель. Каждый учился за отдельным компьютером, что очень удобно. Месторасположение удачное — самый центр, рядом магазин — Сладкий мир, с одной стороны, а с другой — супермаркет Спар. Можно шоколадкой себя побаловать. Попала на акцию, получилось очень недорого.
На последнем занятии предложили вакансию. Осталась довольна.
Залишити коментар
Партнери сайту
Flor de Azahar
Flor de Azahar
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок