Опис курсу

Курс: "Фінансовий директор"

Курс призначений для фінансистів і бухгалтерів, які бажають підвищити свій професійний рівень і бажають досягти рівня знань і практичних умінь, які дозволять займати посаду «Фінансовий директор» в українських підприємствах. Також, даний курс буде цікавий і корисний підприємцям малого та середнього бізнесів, які хочуть структурувати фінансові потоки своїх компаній, розібратися в тонкощах управління фінансами підприємств. Для всіх тих, для кого цифри і розрахунки це не просто порожній звук, а засіб оцифровки своїх цілей і дій для розуміння їх ефективності при досягненні бажаних результатів.

Всім слухачам курсу буде надана можливість виконувати цікаві завдання і аналізувати фінансову звітність реальних діючих підприємств.

По завершенню курсу всім будуть надані табличні матеріали на підставі яких кожен зможе скласти управлінську звітність свого підприємства за стандартами П (С) БО і МСФЗ.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Flower Show, міжнародна школа флористики
Flower Show, міжнародна школа флористики
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок