Опис курсу

Об’єм курса: Ми представляємо собою унікальний освітній телеканал English Club TV, який ось уже понад 10 років допомагає людям в усьому світі вивчати і удосконалювати свою англійську.

В рамках своєї місії по розробці інноваційних освітньо-розважальних продуктів і мультимедійних послуг, ми cтворили свою онлайн-платформу і мобільний додаток English Club Corp. Це унікальне освітнє рішення, як для корпоративних клієнтів і освітніх установ, так і індвідуально для кожного клієнта, яке дозволяє вивчати англійську мову і розширювати свій кругозір де завгодно і коли завгодно.

Що ми пропонуємо:

  • відео-контент з вивчення англійської мови, від низького до високого рівня, від English Club TV
  • доступ до відео-контенту з вивчення англійської мови для дітей від English Club TV
  • відео стрім English Club TV HD і English Club TV for Kids
  • доступ до освітньо-розважального контенту в пакеті "Сім'я", в якому представлені такі теми, як: мистецтво, енциклопедія, авто-мото та інші. Ви можете використовувати наш продукт як частина соціального пакета для співробітників і членів їх сімей.

Час проведення: Будь-який зручний для вас час де завгодно і коли завгодно, використовуючи ваше перснальное мобільний пристрій або комп'ютер.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Dream Way, мовна школа
Dream Way, мовна школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок