Опис курсу

Об’єм курса:

Унікальний курс для початківців у логістиці та управлінні ланцюгами постачання.
8 тижнів - 8 навчальних напрямків.
Це - онлайн-лекції, матеріал для самостійного вивчення, практичні роботи, тестування по кожному напрямку логістики та ланцюги поставок та стрімкий старт професійного розвитку!

  • 1.Системні знання та інструменти вирішення операційних задач. Надає комплексне уявлення про завдання, галузеві відмінності і способи використання інструментів управління ланцюгами постачання та логістикой на вічизняних та міжнародних підприємствах.
  • 2. Дозволяє визначитися із найближчим напрямком розвитку. Створює фунтаментальну основу для подальшого розвитку функціональних навчок та професійних компетенцій. Формує карту компетенцій на виздачає наступні кроки для підвищення рівня компетенцій. Спрощена процедура вступу на Основний Курс Київської Логістичною Школи.
  • 3. Розвиток кар'єри та міжнародна сертифікація. Можливість стажування на підприємствах глобальних і національних лідерів в логістиці та ланцюжках поставок. Можливість отримання міжнародного сертифікату на спеціальних умовах.

Для реєстрації та більш детальной інформації переходить за посиланням:

http://in.kyivlogisticsschool.com/foundamentals2020

Час проведення: 10.08. - 02.10.2020

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок