Опис курсу

Курс Project Management призначений для фахівців, які бажають йти вперед по кар'єрним сходам, розширювати свої знання та підвищувати кваліфікацію. Унікальна програма курсу включає не тільки теорію, а й розвиток практичних навичок. Ви будете наочно вивчати сучасні методи управління проектами на реальних кейсах.

Мета нашого курсу - не підготували вас до здачі міжнародного сертифіката. А зростити професіонала Agile, який зможе використовувати знання в проектах будь-якого масштабу незалежно від їх кількості.Ви познайомитеся з ключовими поняттями Agile. Дізнаєтеся, що таке Scrum, Lean, Kanban і XP.

Курс включає 5 релізів за методологією Agile. На початку кожного релізу ви вивчаєте теорію, яка в подальшому стане в нагоді на практиці. Практика ділиться на три стадії: Iteration, Release, Production.Курс навчить вас реалізовувати і масштабувати проекти будь-якої складності.

Після випуску вас чекає співбесіда в міжнародну компанію.Будьте впевнені - знань, отриманих на курсі, вистачить для успішного працевлаштування!

Додаткова інформація на сайті deveducation.com

Наші випускники про нас:

Ми в соціальних мережах:

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Сімейний центр розвитку та психології дитинства
Сімейний центр розвитку та психології дитинства
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок