Опис курсу

Об’єм курса: 27 занять

Час проведення: 05.08. 2020, тричі на тиждень

Квадрокоптери – не тільки популярна сьогодні забавка, але і серйозний та корисний інструмент для багатьох завдань. Їх використовують для зйомок у кіноіндустрії, для досліджень та наукової діяльності, для різноманітних завдань у військовій сфері і навіть для доставки товарів у компаніях Google та Amazon.

При цьому всьому квадрокоптер – це ще й витвір сучасної інженерної думки, який підкорюється законам фізики та аеродинаміки.

LITS організовує літній табір для дітей, який створений для того, аби навчити дітей всесторонньо та у повному обсязі використовувати можливості цих літальних апаратів.

Головна мета табору –дати дітям знання з аеродинаміки та механіки дронів та навчити використовувати їх. Також ми навчимо учнів основам відеомонтажу, а в кінці табору вони змонтують власний відеоролик з відзнятих із квадрокоптера матеріалів.

Протягом 27 занять в онлайн та оффлайн форматі, у аудиторіях та на вулиці, в групах дітей 10-15-ти років, учні навчаться:

  • управляти квадрокоптером та авіамоделлю;
  • створювати сценарії відеороликів;
  • обробляти і монтувати відео- та аудіофайли;
  • створювати якісний кінцевий продукт у вигляді власного відеоролика.

Разом з нашими досвідченими викладачами діти точно проведуть літні канікули з користю та навчаться власноруч створювати приголомшливі відео. Реєструйтесь: http://lits.ua/lits4kids/summer_camp20

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Алгоритм, репетиторства центр
Алгоритм, репетиторства центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок