Опис курсу

Ми раді повідомити про запуск перших дистанційних комп’ютерних онлайн-курсів для дітей віком від 12 років під кодовою назвою – SPECIAL! Курси ведуться українською, досвідченими фахівцями у сфері IT/WEB. Ви маєте чудову можливість навчити свою дитину комп’ютерної грамоти і підготувати її з перспективою майбутнього вступу до спеціалізованих шкіл чи ВУЗів.

Переваги наших курсів

  • Повністю індивідуальні. У зручний для вашої дитини час: вранці, вдень чи ввечері? Щодня чи щосуботи? Вирішуєте ви – ми складаємо графік і розклад занять.
  • Повністю дистанційні. Для навчання потрібен лише доступ до інтернет. Ви можете знаходитись у будь-якому місці земної кулі. Потрібна програма для з’єднання, яку ми надаємо. Відеоз’єднання не обов’язкове, все що необхідно – ноутбук чи комп’ютер з мікрофоном.
  • Запис лекції. В процесі ми ведемо запис екрану лекції. Після кожного уроку ви його отримуєте, а також обов’язкове домашнє завдання, яке потрібно виконати. Виконане домашнє завдання = бонусні матеріали.
  • Демократична ціна. Ми розуміємо, що IT сферу в Україні треба розвивати та інвестувати в неї, а тому пропонуємо зручну для вас та прозору ціну. Хочете оплатити за всі курси в кінці навчання? ОК. Бажаєте оплачувати за кожен урок окремо? ОК. Не маєте змоги заплатити відразу і хочете навчатись в кредит? ОК.
  • Експерти-викладачі. Дитина має змогу поспілкуватися з експертом, почути корисну інформацію, отримати знання від професіонала міжнародного класу.

Бажаєте дізнатися більше? Тисніть зелену кнопку “Замовити” або пишіть нам на support@krashlab.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Baker street club, клуб іноземних мов
Baker street club, клуб іноземних мов
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дрогобичі, а також ВНЗ в Дрогобичі, коледжі та технікуми в Дрогобичі, репетитори в Дрогобичі, робота в Дрогобичі

Зворотній зв'язок