Опис курсу

Мета курсу - надати слухачам теоретичні та практичні знання. Програма даного курсу, спрямована на освоєння всіх етапів будівельної діяльності виконроба, виконання його професійних функцій.

«Курс виконроба» - це напрямок за сучасними будівельними технологіями, створений для підвищення кваліфікації керівників фірм, приватних підрядників, архітекторів і дизайнерів - фахівців, які вже мають певний досвід, а також для підготовки молодих фахівців - випускників будівельних і архітектурних навчальних закладів i др..

Ми пропонуємо:

  • доступне теоретичне і практичне виклад матеріалу, підтверджене необхідною документацією, коригування пропонованої програми навчання, з огляду на специфіку роботи Вашого підприємства (при необхідності),
  • коригування пропонованої програми навчання, з огляду на Ваші потреби, кваліфікацію, досвід або їх відсутність
  • розбір тим на конкретних прикладах з практики Вашого підприємства, або відпрацювання інших пропозицій
  • професійні поради і відповіді на Ваші питання нашого викладача

Час занять на курсах онлайн: графік навчання гнучкий, формується за погодженням сторін, з урахуванням зайнятості учня , для зайнятих учнів, можемо запропонувати інтенсивний графік навчання.

Передбачено різні години навчання в будні дні, а також у вихідні дні, два рази на тиждень по двi астрономічні години (1 година 60 хв) - вранці, вдень і ввечері. Інтенсивний графік може бути розподілений від 5 до 10 днів.


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Planet of beauty
Planet of beauty
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок