Опис курсу

Курс для новачків на ТБ — «Основи телевізійного менеджменту. Як працює та заробляє телебачення». Упродовж цього курсу за 5 тижнів учасники отримають базові теоретичні знання та сформують навички, які необхідні співробітнику-початківцю на телеканалі.

До програми курсу входять теми про роботу телеканалу зсередини, про вивчення та дослідження аудиторії ТБ. Слухачі курсу дізнаються, як заробляє телебачення, а також будуть розкриті питання дистрибуції, реклами й спонсорства. Окремо відзначимо, що в програмі є окремий розділ "питання-відповідь", де експерт відповів на питання, які іноді здаються незручими, але справді нагальними. Наприклад, буде розглядатися тема про те, чим вимірюється успіх телеканалу та чи відбирає диджитал бюджети у ТБ.

Для створення проєкту MKMG обрано експерта, який має значний практичний досвід роботи на ТБ, а також досвід викладання, що має велике значення для засвоєння інформації слухачами. Вони навчатимуться в Ореста Білоскурського — експерта з ТВ-вимірювань із 20-річним досвідом, ексдиректора з прикладних досліджень StarLightMedia, керівника напряму суспільних дослідженьUA:Суспільне, автора численних статей у профільних виданнях.

Посилання: https://bit.ly/3ammdE0

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Освіта без кордонів
Освіта без кордонів
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок