Докладна інформація про компанію

Місія консалтингової компанії САБ  - досягнення цілей розвитку Вашого бізнесу, його результативності та успішності, прийняття правильних рішень, що потребує ґрунтовного володіння знаннями функціонування бізнес-середовища. Ми забезпечуємо унікальний підхід до вирішення проблем бізнесу шляхом навчання, консультування, застосування інформаційних технологій, постійного супроводу в сфері бухгалтерського обліку, податків, фінансового аналізу, управлінських процесів. Життя диктує необхідність постійного саморозвитку, а подекуди і зміни професії. В основі наших послуг лежить зростання Ваших професійних компетенцій, можливість розширення кругозору в економічній сфері, освоєння сучасних систем автоматизації бізнесу, вихід на нові щаблі індивідуального розвитку, а головне - набуття необхідних навичок креативного вирішення проблем, що постійно виникають за умов динамічності економічних процесів.

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - бухоблік, економіка, керування, менеджмент; комп'ютер - автоматизація підприємства (1с та ін.).
Вік аудиторії: студенти, дорослі, пенсіонери.
від 500 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Чернівцях, а також ВНЗ в Чернівцях, коледжі та технікуми в Чернівцях, репетитори в Чернівцях, робота в Чернівцях

Зворотній зв'язок