Докладна інформація про компанію

ШКОЛА МАЛЮНКА, ЖИВОПИСУ, ІЛЛЮСТРАЦІЇ

  • Курси для дітей: цифровий малюнок - малювання на графічному планшеті, графічний дизайн - photoshop і Illustrator, створення персонажа, ілюстрація, книжкова ілюстрація, скетчінга, академічний рисунок та живопис, графіка, дизайн інтер'єру.
  • Курси для дорослих: скетчінга на графічному планшеті, малюнок на графічному планшеті, photoshop, академічний рисунок і живопис.
  • Створення ілюстрації: актуальне і затребуваний напрямок в мистецтві, книжкова ілюстрація, створення персонажів, також робота на графічному планшеті, illustrator, photoshop.
  • Скетчінга-техніка швидкого малюнка: цей курс стане фундаментом для професійного зростання в сфері дизайну, web дизайну, fashion ілюстрації, замальовок архітектурного інтер'єру, ілюстрації і замальовок людської фігури.
  • Малюнок на графічному планшеті - цифровий малюнок. Для кого? Для майбутнього: дизайнера, fashion дизайнера, web дизайну і дизайнера інтер'єру, fashion ілюстрації, замальовок архітектурного інтер'єру, основа ілюстрації, роботи в 2D і 3D.
  • Для чого? Що б, швидко малювати, робити зарісовкі- начерки, також, знати перспективу, обсяг, перший крок до 3D і 2D моделям, ще для старту малювати для ігор, персонажі і оточення.
  • Академічний малюнок і живопис-підготовка до ВНЗ: перспектива, співвідношення і пропорції предметів, тонова розкладка, повітряна перспектива, штриховий малюнок для передачі форми предметів, імітації обсягу, світлотіні і власної забарвлення предметів.
  • Живопис і графіка, роботи як фарбами, так і чорно біла (туш \ перо), олівець, маркери.
Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - дизайн, поліграфія, змі; комп'ютер - графіка, дизайн; мистецтво, творчість - образотворче мистецтво.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 3200 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок