Докладна інформація про компанію

Революція в вивченні польської мови! Що ми Вам пропонуємо?

  • Талановиті досвідчені викладачі

Групи початкового рівня у нас ведуть тільки викладачі, якi отримали освіту в Польщі та провели там не менше 4-5 років, а групи середнього та вище рівнів - поляки, які досконало володіють російською мовою. Наші викладачі проходили спеціальну підготовку коучів.

  • Зручне еластичне час занять.

Навіть якщо ви дуже зайняті, часто виїжджаєте або проживаєте в іншому місті - ви зможете вчитися на наших курсах. Будьте впевнені, ви відвідаєте всі лекції і отримаєте бажаний рівень володіння польською.

  • Маленькі групи всього до 4 осіб

Ми підбираємо групи так, щоб навчання проходило найбільш ефективно і комфортно для вас. Розмір групи дозволяє об'єднати найкраще з індивідуальних і групових занять. Викладач придiляє кожному достатньо уваги, а студенти на заняттях дружньо спiлкуються польською, розвиваючи навики мовлення.

  • Контакт з викладачем 24/7

Наші викладачі люблять свою роботу і раді допомогти студентам у будь-який час. Під час виконання домашнього завдання з'явилося питання? Вам не потрібно чекати, просто телефонуйте викладачеві. Викладач готовий підтримати вас в будь-який момент, щоб ви швидко і ефективно оволоділи польським.

  • Продуктивнi та цікаві заняття

Наші викладачі підтримують, мотивують і відкривають секрети, як вчитися легко запам'ятовувати слова і правила. Викладач урізноманітнює заняття, робить кожне з них цікавим, захоплюючим і продуктивним. Атмосфера на заняттях дивовижно натхненна і дружня.

  • Гарантія вивчення польської

Так, ми гарантуємо, що ви вивчите польську мову. Ви будете правильно читати, говорити і писати на польському. В кінці кожного рівня підсумковий тест покаже рівень ваших знань. При необхідності - ви отримаєте до 5 безкоштовних індивідуальних занять, щоб успішно завершити рівень і отримати сертифікат

  • Колекція польських книг, аудіо матеріалів і фільмів

Ви занурюєтеся в атмосферу Польщі, дізнаючись не тільки її мову, а й спілкуючись з поляками в невимушеній атмосфері, торкаючись до польської культури, читаючи польську літературу в оригіналі, переглядаючи легендарні польські фільми, знайомлячись з новинами Польщі по свіжій пресі.

  • Підтримку і допомогу в досягненні цілей

Ви плануєте вступати до польського університету? Ми гарантуємо ваше надходження! Ви хочете знайти роботу в Польщі? Ми підберемо для вас найкращі пропозиції від роботодавців! Ви плануєте отримати Карту Поляка? Ми надамо вам найактуальніші знання про польську культуру, історію, кухні, проведемо повну підготовку, щоб ви успішно пройшли співбесіду.

Курси
Категорії курсу: мовні - польська мова.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 2490 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
MiniBoss Business School Dnepr, бізнес-школа
MiniBoss Business School Dnepr, бізнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок