Докладна інформація про компанію

Англійська, яку люблять діти - в ПМЦ "Дошкільник" !

Мовний Центр «Дошкільник» - це перспективи ґрунтовної підготовки Ваших дітей з іноземних мов від початкової школи до вищої-до вступу в університет.

1) МІНІ-САД З АНГЛІЙСЬКОЮ - це групи 2-4 годинного (9:00-13:00) перебування дітей в ПМЦ "Дошкільник",де малята разом з учителем спілкуються іноземною:вивчають англійську абетку і нові англійські слова,рахують англійською,граючись та розвиваючись,виконують творчі завдання,розфарбовують цікаві розмальовки і вивчають назви кольорів,домашніх тварин,іграшок англійською. А мами можуть тим часом відпочити. За побажанням можливе замовлення дитячого меню із ресторації "Дзиґа". За належних погодних умов- 30-хвилинна прогулянка до Ковалівського парку. Спілкування під час прогулянки теж англійською мовою. У садок приймаються здорові діти віком 3-5 років. Передоплата за місяць у розрахунку від 100-120 грн/день.  Функціонують вечірні групи дітей 4-6 років після ДНЗ з 16:30 до 18:00. Завершуються заняття на підготовчому відділенні в травні вступом до ЛСШ- ЛІНГВІСТИЧНОЇ СУПЕРШКОЛИ - за результатами тесту з англійської мови, який передбачає знання дошкільниками англійського алфавіту, вміння читати та писати англійські слова.  

2) МОВНА ШКОЛА - ЛСШ, навчання в якій відбувається додатково до основної школи (15:00-18:00) за авторською програмою доцента Стахєєвої Л.М. з використанням сучасних підручників англійських та американських видавництв (Oxford/New York), цікавих комп'ютерних та відео програм на 3-х мовах оригіналу: англійській,німецькій,французькій. Уроки починаються з аутентичного аудіозапису- аудіювання текстів,діалогів,пісень. Навчання відбувається в малих групах по 6-8 осіб, по 2-3 рази на тиждень. Цікаві уроки-ігри з відеофрагментами англійською мовою, CD/DVD мовні програми, підготовка до ЗНО учнів 9-11 класів. Для полегшення адаптації дітей до занять, дозволяється присутність батьків. 

3) Підготовка старшокласників до ЗНО проводиться високваліфікованими викладачами,доцентами в кращих традиціях державного педуніверситету.  Наші учні: переможці олімпіад, конкурсів, відмінники навчання, учасники міжнародних програм з перспективою навчання в США, Великій Британії (Atlantic Colledge, Chigwel School, Bedgebury School),Австралії. 

4)Англійська або німецька мова у Вас вдома! За пільговою ціною, з найкращими студентами факультету іноземних мов педуніверситету. 

Отже, в ПМЦ "Дошкільник" англійська мова- для ВСІХ!!!

Ми вважаємо, що кожна дитина лінгвістично обдарована і має великі перспективи на майбутнє, знаючи іноземні мови! Тому ми виховуємо і плекаємо в кожнім учні, по-перше, любов і зацікавленість до навчання, до пізнання нового, до великого світу можливостей!

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: дошкільники, молодша школа, середня школа.
від 335 грн
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Дякуємо за заняття та увагу дітям. Цікаві заняття у формі гри. Дитина має бажання й натхнення вивчати іноземну мову. Особлива вдячність нашій улюбленій вчительці Лілії Миколаївні!

,

Отличная школа,которая дает на изучение целых ТРЁХ языков. Хороший подход учителей,учиться очень легко.. Лучшие знания только в этой школе!

,

Доброжелательная обстановка на уроках и очень нравиться,что всё проходит в игровой форме
Ребёнок ходит на занятия с огромный удовольствием и получает действительно хорошую базу знаний!

,

Отличная школа! Детям учиться интересно, цены приемлемые, и я вижу уже первые результаты у своего ребенка :) Рекомендую!

Партнери сайту
Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Кропивницькому (Кіровограді), а також ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), коледжі та технікуми в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Зворотній зв'язок